Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

erste

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez erste

  1. tylko to jest jeszcze ---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ----------
  2. noxon t3 ---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ----------
  3. mam pytanie co zrobić żeby sie lampki w środku zapalały po otwarciu auta z pilota a nie dopiero po otwarciu drzwi ? po dołożeniu centralnego do audi b5 przed liftem 96r
  4. mam pytanie co zrobić żeby sie lampki w środku zapalały po otwarciu auta z pilota a nie dopiero po otwarciu drzwi ?
  5. dzieki wielkie kolego jutro spróbuje podpiąć
  6. mam problem z podpięciem sterownika może ktoś poradzi jak i co podpiąć gdzie . z góry dzięki
  7. erste odpowiedział(a) na erste temat w 1.9TDI
    ok dzięki za info
  8. erste odpowiedział(a) na erste temat w 1.9TDI
    nie no sprawdiłem kąt i jest idealny rozrząd też dobrze ustawiony, był znieniany nastawnik niedawno , filtry , od tego czasu tak kopci biało , jasno niebiesko śmierdzi ropą , ---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ---------- oleju wcale nie ubywa ani trochę
  9. erste odpowiedział(a) na erste temat w 1.9TDI
    no nie wiem ale raczej chyba nie bo by na każdym biegu mulił . ---------- Post dopisany 09-09-2013 at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany 31-07-2013 at 20:29 ---------- czy brudny nastawnik może być przyczyną tego że zapala ciężko i kopci na niebiesko ? ---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ---------- dodam ze dym śmierdzi ropą
  10. Powerbass ---------- Post dopisany at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ---------- nie wiem jak dokładne numery bo ja to montowałem w sklepie z car audio i nie mam pudełek , ale jakość powiem ze nawet trochę lepsza niż wcześniej , nie trzeszczy nic i gra super
  11. wymieniłem w drzwiach , ale efekt super
  12. erste opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    co potrzebuje do podłączenia halogenów , pod oryginalny wyłącznik , bo chce żeby było w miare nie mam żadnej instalacji wszystko od zera będzie robione . ---------- Post dopisany 28-08-2013 at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany 27-08-2013 at 21:53 ---------- pomoże ktoś ?
  13. a no tak tak teraz wiem przedtem napisałeś 20 i nie mogłem znaleźć takich 15 były :decayed:dzięki
  14. czylii jakie mniej więcej bo sie w takich rzeczach nie orjętuję za bardzo
  15. mam zestaw bose i 2 głośniki charczą i chciałem zapytać czy da się zmienić głośniki na jbl ? żeby dalej grał cały system ?
  16. odczytałem i tam nie ma żadnych błędów właśnie , cały system sprawdzałem ,
  17. Odczytać pamięć usterek komputera sterującego zestawem wskaźników (licznika) ---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ---------- nie da sie skasować vas5054a
  18. fis

    erste odpowiedział(a) na erste temat w Elektryka i Oświetlenie
    LICZNIK- DOPASOWANIE- kanał 02 i 0 i zapisz
  19. fis

    erste odpowiedział(a) na erste temat w Elektryka i Oświetlenie
    e nie nie , była tylko kasowana inspekcja serwisowa i od tego czasu nie ma nic tylko temperatura .
  20. fis

    erste odpowiedział(a) na erste temat w Elektryka i Oświetlenie
    mam pełen fis , wyświetlało mi spalanie średnie ,godzinne i radio tez ---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ---------- a teraz tylko temperature ---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:21 ---------- a i wyskoczył błąd na silniku , zestaw wskażników należy odczytać 18062 statyczna ale nie da się skasować
  21. fis

    erste opublikował(a) temat w Elektryka i Oświetlenie
    witam , mam problem fis wyświetla mi tylko temperatura i pokazuje otwieranie drzwi ? co mogło się stać ?
  22. erste odpowiedział(a) na erste temat w Audi A4 B5
    o dzięki wielkie kolego ja tyle szukałem ale nie mogłem znaleźć
  23. erste opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    ktoś kojarzy jak sie nazywa ta okrągła zaślepka na halo , bo zamierzam założyć halo do przedlifta i nie mogę znaleźć na allegro wcale . pomoże mi ktoś ? albo linka mógby ktoś dać
  24. erste odpowiedział(a) na erste temat w 1.9TDI
    czasami pali dobrze , na 3 biegu jest troche mulate , a na reszcie idzie dobrze , na biegu jałowy trochę szarpie , kopci czasami na siwo czy filtr paliwa moze miec wplyw na to ?
  25. erste opublikował(a) temat w 1.9TDI
    auto ciężko odpala cieple czy zimne , co możne być?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.