Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciężko odpala

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

auto ciężko odpala cieple czy zimne , co możne być?

Opublikowano

Spr.

- czy układ paliwowy się nie zapowietrza

- Ciśnienie sprężania

- ustawienie rozrządu + statyczny kąt wtrysku.

- komplet logów,

wszystkie te hasła mają odpowiedzi w "szukaj"

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

czasami pali dobrze , na 3 biegu jest troche mulate , a na reszcie idzie dobrze , na biegu jałowy trochę szarpie , kopci czasami na siwo czy filtr paliwa moze miec wplyw na to ?

Opublikowano

a nie myślałeś czasem o wtrysku że coś może być nie tak?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

no nie wiem ale raczej chyba nie bo by na każdym biegu mulił .

---------- Post dopisany 09-09-2013 at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany 31-07-2013 at 20:29 ----------

czy brudny nastawnik może być przyczyną tego że zapala ciężko i kopci na niebiesko ?

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

dodam ze dym śmierdzi ropą

Opublikowano

Skoro kopci na niebiesko a czasami tez na siwo to pomyslalbym nad wymiana uszczelki pod glowica. Oleju/plynu ci nie ubywa? Jesli ubywa to ile? Rowniez przyczyna wiekrzosci z tych rzeczy moze byc przestawiony rozrzad a co za tym idzie przestawiony rowniez i kat wtrysku i dlatego nie odpala jak powinien. Przyczyn moze byc wiele, nie podales prawie zadnych wskazowek oprocz kolorowego dymu i tego ze ci nie odpala. Od kiedy to sie zaczelo dziac? Kiedy wymieniales rozrzad? Kupiles auto z tymi problemami czy to juz trwa dluzszy czas? Co ostatnio robiles przy aucie? Dlaczego nie sprawdzisz 100 poprzednich tematow z nieodpalajacymi TDIkami gdzie sa juz chyba wszystkie mozliwe rozwiazania?

Opublikowano
  • Autor

nie no sprawdiłem kąt i jest idealny rozrząd też dobrze ustawiony, był znieniany nastawnik niedawno , filtry , od tego czasu tak kopci biało , jasno niebiesko śmierdzi ropą ,

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

oleju wcale nie ubywa ani trochę

Opublikowano

zacznij od zrobienia logów

Opublikowano

Sprawdz szczelność przewodów przy filtrze paliwa i zajmij sie nastawnikiem skoro po jego wymianie coś jest nie tak jak powinno.

Opublikowano
  • Autor

ok dzięki za info :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.