Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kon97-72

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kon97-72

  1. Witam! Po smutnym rozstaniu się z poprzedniczką, po paru tygodniach poszukiwań zupełnie przypadkowo wpadła w oko aukcja C6. Pojechaliśmy na oględziny, wszystko w porządku więc bierzemy -2.4 V6 177KM Wyposażenie takie jak zobaczycie na fotach napiszę tylko o tym co zostało dołożone: Pełne nagłośnienie (1200W) DVD i navi KENWOOD, centrala sterująca, wzmacniacz, wszystko profesjonalnie zabudowane w niemieckiej firmie Poprzedni właściciel założył LPG, świeża instalacja z września 2014. Parę zdjęć jeszcze z aukcji Tutaj już małe zmiany: -zimowe koło -przyciemnione szyby -grill Niestety filmik nie pokaże tego jak to gra, ale zawsze coś https://www.youtube.com/watch?v=2WpA9EgajXc Pozdrawiam!
  2. Panowie, np. przy redukcji wciskam sprzęgło i trzyma obroty przez jakąś sekundę-dwie. Spalanie też coś zbyt wyysokie, gdzie można szukać przyczyny?
  3. RS będzie dłubane?
  4. Ktoś tu polował na e36 Prawdopodobnie będzie do sprzedania. 328i
  5. kon97-72 odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Dajcie cynk jak będzie się szykował kolejny spot
  6. Inny inny 9999999.00 PLN. Warszawa - otoMoto.pl biały lepszy Szymek, gratuluję kolejnej dobrej fury
  7. poszły emblematy, doszły ciemne szyby btw. piszę z konta syna
  8. jeśli R8 to r-tronic czy s-tronic?
  9. Witam! Panowie, dałby radę ktoś odblokować fis i zakodować kierownicę multi? Mam teraz zwykłą i co będę potrzebował żeby nowa multi działała? Podobno poducha i taśmy będą pasować od tej co mam teraz (3 ramienia). Z góry dzięki )
  10. Ten Karmowski ogólnie pozytywny gość, ale na tym filmiku lekki czereśniak. Musi być dobrym kierowcą..
  11. czekamy na jakiś filmik z jazdy
  12. łooo :slina: :slina: :slina:
  13. no też coś mi nie pasowało, że o niej nie słyszeliście. Czułem szydere
  14. serio nie widzieliście tej S4? dośc sławna b5 nikolasa ze sportmile
  15. to jakieś prowo, chyba że ten gość jest analfabetą
  16. ciekaw jestem jak wtedy by komentowali, kiedy lambo dostałoby niemiłosierne baty z kreski
  17. Witam! Panowie polecacie jakieś miejsce w Częstochowie gdzie można na wiosne lakier doprowadzić do ładnego stanu?
  18. Masakracja Szymek zmontuj jakiś ładny filmik pod ten kawałek odkąd JBB zrobili pod niego klip, teraz kojarzy się tylko z motoryzacją
  19. jeśli chodzi o dźwięk to C63 jest mistrz
  20. myślę szymek że po modach pokazałbyś im miejsce w szeregu
  21. PositiveWays.pl w czerwcu monte carlo, Szymon mógłbyś jechać
  22. kon97-72 odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    czy to ktoś z forum?
  23. na co 0-100? to jakie kreski robicie?
  24. widzę że tam kreski idą jakie czasy mniej więcej do 100?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.