Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LAKI_73

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Z whetstone dokladnie ale to niedaleko moze jeszcze jedna osoba bedzie zainteresowana "wojtek wake up!!!" To albo ta sobota albo zostawiamy to po swietach bo wiekszosc pewnie w stresie zakupow bedzie:)
  2. Witam czy dalej mieszkasz w londynie brixton ? Jestem z streatham hill moze jakis spocik da sie namowic ... Halo halo zyje ktos tu jesCze z londynuu Hejo sa tylko pracuja mozna cos zorganizowac na szybkosci i to raczej mini spota
  3. LAKI_73 odpowiedział(a) na kra4085e temat w 2.0TDI
    Nie kazdy bre mial dpf ,zrob logi dynamiczne a co kabelka to mam na zbyciu jak cos to na priv pisz
  4. Skretna ma 3-rzedy po osiem pinow nie skretna 3 po piec pinow i nie beda pasowaly na przemian
  5. Witam jestem w trakcie rezania bi skretnych i mam pytanie o rozpiske kabli do silniczka skretu przerabiam z wersji EU na anglola i potrzebuje go lekko przestawic
  6. Moge sie tez mylic i byc moze przegapilem akcje serwisowa zmiany bre na blb:) Wg etki tak ale jeszcze nie spotkalem bre na kolach i dopuki takowej nie zobacze bede sie trzymal tego co widzialem
  7. Mialem 3 sztuki u siebie na warsztacie wszystkie bre i tutaj wow! Łancuch ! Pisze z doswiadczenia moja jest czwarta i tutaj znowu zaskczenie łancuch ! Tak wiedz panowie mozemy tu bic piane ale to koledze nie pomoze i obstaje przy swoim
  8. Nie nie sa jest łancuch chyba ze juz po modach
  9. Ja bym obstawial napend pompy oleju w bre siedzi łancuch tak bylo u mnie dokladnie takie same objawy ale logi oczywiscie powiedza wiecej
  10. Przy max skrecie moze to byc napinacz to taki charaktetystyczny pisk z przerwami łatwo to zaobserwowac bo przy max wychyleniu przekladni napinacz wpada w drgania
  11. LAKI_73 odpowiedział(a) na alcapone86 temat w 2.0TDI
    Wszystkie katalogi z czesciami podaja lancuch po kodzie bre ale to nie istotne te nasze motorowki to generalnie w mniejszym czy wiekszym stopniu masakryczne koszta czesci ale za milosc do audi trzeba placic
  12. LAKI_73 odpowiedział(a) na alcapone86 temat w 2.0TDI
    Moze juz ktos grzebal u mnie 2007 i łancuch:(
  13. LAKI_73 odpowiedział(a) na alcapone86 temat w 2.0TDI
    Bre jest tak samo wadliwy jak kazdy inny 2.0 jedynie co poprawili to materiał uzyty do produkcji glowicy ale to po 2007 r i niestety bre naped pompy jest na łancuchu chyba ze juz ktos robil mody napedu,ogolnie to kondycja podzespolow zalezy jak poprzedni wlasciciel dbal o motorowke
  14. No to szybka decyzja gdzie i kiedy?
  15. Zrob logi podczas jazdy to wszystkiego sie dowiesz ale dziwie sie ze przy 120 km w serii auto zostalo zmodzone

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.