Treść opublikowana przez LAKI_73
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
Z whetstone dokladnie ale to niedaleko moze jeszcze jedna osoba bedzie zainteresowana "wojtek wake up!!!" To albo ta sobota albo zostawiamy to po swietach bo wiekszosc pewnie w stresie zakupow bedzie:)
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
Witam czy dalej mieszkasz w londynie brixton ? Jestem z streatham hill moze jakis spocik da sie namowic ... Halo halo zyje ktos tu jesCze z londynuu Hejo sa tylko pracuja mozna cos zorganizowac na szybkosci i to raczej mini spota
-
BRE pare pytań
Nie kazdy bre mial dpf ,zrob logi dynamiczne a co kabelka to mam na zbyciu jak cos to na priv pisz
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Skretna ma 3-rzedy po osiem pinow nie skretna 3 po piec pinow i nie beda pasowaly na przemian
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Witam jestem w trakcie rezania bi skretnych i mam pytanie o rozpiske kabli do silniczka skretu przerabiam z wersji EU na anglola i potrzebuje go lekko przestawic
-
[B7 BRE] drgania przy 2k obrotów
Moge sie tez mylic i byc moze przegapilem akcje serwisowa zmiany bre na blb:) Wg etki tak ale jeszcze nie spotkalem bre na kolach i dopuki takowej nie zobacze bede sie trzymal tego co widzialem
-
[B7 BRE] drgania przy 2k obrotów
Mialem 3 sztuki u siebie na warsztacie wszystkie bre i tutaj wow! Łancuch ! Pisze z doswiadczenia moja jest czwarta i tutaj znowu zaskczenie łancuch ! Tak wiedz panowie mozemy tu bic piane ale to koledze nie pomoze i obstaje przy swoim
-
[B7 BRE] drgania przy 2k obrotów
Nie nie sa jest łancuch chyba ze juz po modach
-
[B7 BRE] drgania przy 2k obrotów
Ja bym obstawial napend pompy oleju w bre siedzi łancuch tak bylo u mnie dokladnie takie same objawy ale logi oczywiscie powiedza wiecej
-
Pisk przy skęcaniu kierownica audi a4 b7
Przy max skrecie moze to byc napinacz to taki charaktetystyczny pisk z przerwami łatwo to zaobserwowac bo przy max wychyleniu przekladni napinacz wpada w drgania
-
2.0 tdi BRE
Wszystkie katalogi z czesciami podaja lancuch po kodzie bre ale to nie istotne te nasze motorowki to generalnie w mniejszym czy wiekszym stopniu masakryczne koszta czesci ale za milosc do audi trzeba placic
-
2.0 tdi BRE
Moze juz ktos grzebal u mnie 2007 i łancuch:(
-
2.0 tdi BRE
Bre jest tak samo wadliwy jak kazdy inny 2.0 jedynie co poprawili to materiał uzyty do produkcji glowicy ale to po 2007 r i niestety bre naped pompy jest na łancuchu chyba ze juz ktos robil mody napedu,ogolnie to kondycja podzespolow zalezy jak poprzedni wlasciciel dbal o motorowke
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
No to szybka decyzja gdzie i kiedy?
-
B7 [BRE] Problem z pompowtryskami
Zrob logi podczas jazdy to wszystkiego sie dowiesz ale dziwie sie ze przy 120 km w serii auto zostalo zmodzone
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
Halo to moze mini spota zrobimy i sobie pogaworzymy:)
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
No ale tego nalezalo sie spodziewadz przy takiej cenie wszystkie okazje od dluzszego czasy sa w takim stanie wiem bo takie wlasnie okazje naprawiam
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
O tej godzinie to za wiele nie naogladasz:(
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
Albo cos padlo i droga naprawa to nie bylo sensu inwestowac i na market z motorowka
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
Tylko nie kupuj po ciemku!
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
Nie mialem czasu nawet wystawic:( mam projekt w pracy:)
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
Grzie masz to auto do ogladniecia? Spota mozemy w kazdej chwili zrobic to bedzie nas trzech o jednego wiecej niz ostatnio:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
A4 B7 s-line s-tronic 7-biegowa skrzynia duzo pali
Jak kupilem swoja motorowke to w miescie palila 7l ,to byly czasy hmmm ale po miesiacu pojawily sie opoznienia na reakcje gazu spalanie skoczylo i zaczelo sie szalenstwo z obłedem o co chodzi ? Jak juz sie dowiedzialem o co chodzi to mi ulzylo i czekam na remoncik skrzynki:)
-
A4 B7 s-line s-tronic 7-biegowa skrzynia duzo pali
Hej Mam dokladnie tak samo 11-12l w miescie kasakra ale u mnie skrzynka do roboty tak ze juz z tym nie walcze byle do stycznia i skrzynka na stoł