Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Barel

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja bym proponował zorganizować coś w najbliższy poniedziałek tj. 17-go czerwca. Pod orłem Potem się zobaczy gdzie pojedziemy
  2. Też mi się tak wydawało - dobrze zamówiłem. Sprężarka i osuszacz już do mnie jadą. Jutro albo po jutrze zawożę je do majsterka i będzie wymieniał + płukanie układu. Dam znać jak rezultaty Dziękuję za pomoc
  3. O kurcze - chyba się źle wyraziłem - Miałem na myśli osuszacz klimy: Dokładnie coś takiego: OSUSZACZ KLIAMTYZACJI AUDI A4 B6 B7 NOWY ORYGINAŁ (3309869573) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. I chodzi mi o te dwie wartości które tam są - 20,3mm i gwint 6 mm. I nie wiem czy u mnie będzie to pasowało...
  4. A powiedzcie mi taką rzecz jeszcze - Chcę kupić skraplacz - czy mam kupić z gwintem 6mmm czy 8mm? Przeglądam allegro i chyba więcej jest z 6 mm - Oczywiście sprężarka jest firmy Denso 6SEU12C.
  5. Podpinając się do tematu chciałem zapytać o następującą sprawę: Ja u siebie napełniłem czynnikiem klimatyzację ale klima nadal nie pracuję - wyszło że mam do wymiany sprężarkę bo jest zatarta. Teraz czy po zakupie sprężarki osuszacza i skraplacza w trakcie wymiany dojdzie do tego że czynnik chłodzący zostanie usunięty z układu i ponownie będę musiał napełniać układ, czy zaraz po wymianie tych elementów będzie można sprawdzić klimatyzację bez narażenia sprężarki na to że ponownie się zatrze?
  6. Ale z której pompki? Bo nie wiem zabardzo o którą chodzi I nie zapomnij proszę napisać gdzie ona się znajduje. Dzięki z góry
  7. Witam, Mam następujący problem - nie działa mi zamykanie drzwi przednich z pilota - zarówno kierowcy jak i pasażera. Nie da się w ogóle zamknąć drzwi pasażera ponieważ ani pilot ich nie zamyka ani centralny zamek z kluczyka - nie wiem co jest grane. Miał ktoś może już taką przypadłość? Proszę o pomoc. Z góry dziękuję
  8. Hello, Robicie jeszcze spoty Olkuskie czy już idea upadła?
  9. Witam, No to nie fajnie że temat ucichł - może by reaktywować sprawę? Ja jestem chętny może jeszcze zebrałoby się parę osób - w końcu tłumów nam nie trzeba. Rzeczywiście nic się tu nie dzieje...
  10. Witam Serdecznie! Właśnie dołączyłem do grona forumowiczów A4.klub.pl i jednocześnie do rzeszy szczęśliwych posiadaczy Audi A4 - kupiłem swój samochód w ubiegłą sobotę - czarnulka B6 w sedanie - napęd Quattro - zaprzęg 180 koni. Na razie jest w warsztacie na wymianach filtrów, płynów, pasków rozrządu itp itd - jak to po zakupie samochodu - myślę że niebawem zaprezentuje się na spocie w Krakowie bo jak już zdążyłem wyczytać odbywa się on co tydzień w Galerii Kazimierz. Prywatnie poza pasją związaną z motoryzacją jestem studentem Mechaniki i Budowy Maszyn na AGH-u, pracuję w Chrzanowie - moją pasją jest jazda konna - jeżdżę od 5 roku życia, dorobiłem się kilku własnych koni - w związku z tym mam ich 180+5 Jakby ktoś chciał spróbować pojeździć serdecznie zapraszam. Pozdrawiam Bartek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.