Treść opublikowana przez fatboy
-
Spoty Słupecko - Konińskie
pewno nie bedzie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
albo pasek albo audi tył nie podchodzi do obu
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jakiegoś spota jutro?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No k**wa znajdź drugi taki komplet
-
Spoty Słupecko - Konińskie
o to to
-
Spoty Słupecko - Konińskie
http://allegro.pl/zawieszenie-gwint-gwintowane-weitec-audi-a4-b5-i4409104745.html
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Napalony jak szczerbaty na suchary
-
Spoty Słupecko - Konińskie
z tym eslajnem to popłynął
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Na allegro znalazłem ori przed lifty usa za 99 sztuka
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powinno być to samo różnica tylko quattro oska bo inne mocowania
-
Spoty Słupecko - Konińskie
skórzana tapicerka fotele podgrzewane audi a4 b5 Lubsko który tu skórę chciał
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Profi korekta to koszt od 500 do nawet paru tysi
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- Spoty Słupecko - Konińskie
W slesinie nie będzie miejsca bo skwar ma być- Spoty Słupecko - Konińskie
Pewnie niedziela coś popoludniu- Spoty Słupecko - Konińskie
pałeczka teleskopowa ?- Spoty Słupecko - Konińskie
ehh no mogłem :facepalm:wybaczcie:decayed:- Spoty Słupecko - Konińskie
A Ty widzę ze nie znasz się na zartach. Masz jakieś chore wizję stary czy coś to mów a nie Piszesz o polish works zazdrość?? Ja niczego nikomu nie zazdroszczę a na batalionie ciągle ktoś żartuje z kogoś ale Ty się gniewasz to gniewaj Moje zdanie jest takie ze na takim forum trzeba sie liczyć z krytyka każda bo niestety ale przynależność do grupy to dopasowane sie do niej i jest dobrowolne. Oczywiście można robic co sie chce i jak sie chce ale trzeba mieć świadomość opinii i najważniejsze by mieć dystans do siebie i do swojego auta bo to tylko auto. Mi tez sie zdarza planować by cos zrobic ale czasem albo nie ma czasu albo podejścia i chceci. Zawsze uzyskuje sie radę od forumowiczów tylko trzeba mieć na uwadze czy ktoś jest w stanie pomoc niektórzy wiedza i modami sa do przodu niektórzy nie, nikt tu nie jest alfą i omega. A co do listew z polifta to nie widze tego bo to tylko na moje odczucia ale one chyba nie pasują na drzwi , bo przedlift na za małe przetłoczenia, i super glue może nie, ale klej do szyb tak. Pamiętajcie forum jest dobrowolne Tapnięte z iphona I wsio w temacie więc dyskusję uważam za zamknięta może jakiś spot bo jestem w ferio akurat- Spoty Słupecko - Konińskie
a oryginalnie poliftowe jak są mocowane do drzwi a jak przedliftowe?- Spoty Słupecko - Konińskie
Ja tam na swoje patrzę codziennie btw nie brakuje ci czasem jeszcze listewek na błotniki? Wszystko mam a faktycznie na tapatalku nie bylo widać tych małych piździtek, no to ino f kolor i oblookamy na spocie- Spoty Słupecko - Konińskie
Ja tam na swoje patrzę codziennie btw nie brakuje ci czasem jeszcze listewek na błotniki?- Spoty Słupecko - Konińskie
czy to aby będzie pasować ---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ---------- Michaś to prawdziwy rzeźbiarz ale i tak nic by się nie obyło bez:http://dodomku.pl/images/products/400x400/full/00030510.jpg wkręty do nidy robią robote- Spoty Słupecko - Konińskie
klape ci wypchnie jak miskowi :decayed:tylko rejestracje przykręć bo bedzie latać- Ubytki płynu
ja nie mówie tutaj o sytuacjach awaryjnych bo w sumie do tego sa przeznaczone te uszczelniacze , jezeli kolega chce jeszcze pojeździć to niech lepiej wymieni na nowe bo nawet łatane przez dobrego mechanika moze długo niepociągnąc- Filtr paliwa
nie zaszkodzi zrobić tego co 20-30 tyś kilometrów - Spoty Słupecko - Konińskie