Treść opublikowana przez fatboy
-
Spoty Słupecko - Konińskie
to ja nie wiem co was tak ciągnie na piątkowo i winogrady jak rataje i nowe miast takie piękne
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A gdzie ty stacjonujesz w poz jeśli można posiąść taka wiedzę
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- Spoty Słupecko - Konińskie
- Spoty Słupecko - Konińskie
tylko napisu nie idzie odszyfrować ---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ----------- Spoty Słupecko - Konińskie
no panie czym klejone? ---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ---------- tylko jeszcze te klamki poszprejuj w kolor- Spoty Słupecko - Konińskie
ja sie w week biorę za lampy te co na sel były będziem regenerować ---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 17:46 ---------- podaj jeszcze tytuł tego kawałka i bedzie miód bo szukam i szukam i szukam......- Odpalanie
w czasie w którym pisałeś posta zdążyłbyś sprawdzić bezpiecznik od pompy przynajmniej:whistling:- Spoty Słupecko - Konińskie
Nie te wkurwily mnie i ich nie zaloze- Spoty Słupecko - Konińskie
lampy mam na sel poliftowe przednie do polerki klosze wszystkie uchwyty całe jedna lampa ma troszke sfatygowaną czarną ramke od próby rozklejenia myślę 250 zyla bedzie git- Spoty Słupecko - Konińskie
Sobieski mietowy limited edyszyn- Spoty Słupecko - Konińskie
A mi się nie chce w taką pogodę- [WIDEO] Audi A4 B5 1.8 ADR + LPG Problem z obrotami
wyczyść i zaadoptuj przepustnice- Falujące obroty i szarpanie przy ruszaniu itp
99% odma rozwalona miałem to samo- Świece zapłonowe i przewody WN
kable beru tak jak kolega napisał a świece poleciłbym denso lub ngk ale jednoelektrodowe na tych 3elektrodowych lubią dziać się cuda czasami- Problem z centralnym po zmianie pompki
może pompka uwalona objaw w sumie taki jakby pamięć traciła- Problem z centralnym po zmianie pompki
spróbuj 13100- Sterownik centralnego zamka - antena
pin nr 1 małej zewnętrznej kostki w pompce kabelek w ekranie idzie do słupka c- Problem z centralnym po zmianie pompki
zostaw stare kodowanie te które było fabrycznie- A4 B5 LIFT słaby zasięg scyzoryka, po zmianie kompletu pompki z kluczykami
pin nr 1 małej skrajnej wtyczki kabelek powinien iść albo słupkiem c albo słupkiem w bagażniku- problemy z silnikiem, odpaleniem i obrotami.
posprawdzaj jeszcze wszystkie podciśnienia przepustnice wyczyść dokładnie i zaadoptuj możesz jeszcze spróbować przeczyścić przepływomierz sprayem do styków- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
próbował ktoś ciąc błotnik dremelem czy tylko brzeszczot i wiertarka?- Falujące obroty i szarpanie przy ruszaniu itp
Zapnij vaga sprawdź błędy ---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ---------- Typowo płyn może uciekać z krocca z tyłu głowicy poziom oleju nie wzrasta, oleju niema w zbiorniczku wyrownawczym ---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ---------- Sprawdź odme jak dziurawa bedzie szarpać- Spoty Słupecko - Konińskie
Zegary Licznik audi a4 b5 1,8T pelen FIS sprawne. OKAZJA!! eUROPA Łódź Górna- Spoty Słupecko - Konińskie
dokręć napompuj i do przodu - Spoty Słupecko - Konińskie