Treść opublikowana przez fatboy
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Te te te ja mam lampy dzielone więc fak ju
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
powiem tak jeden kolega który pojechał na te kilka godzin po czym później chciał zostać i później problem był że tak powiem dlatego lepiej zapłacić i zostać Z tego co mi mówiłeś to chodzi o fatboya i mu rykneli około 300 za sam nocleg. Z dudsem przyjechał znajomy i przeze mnie przeszło przez cene uzgodnioną wcześniej. Kolejny przypadek: dropsik, rezerwował kolejną dobę i też z tego co kojarzę to miał przyzwoitą cene. Powiem tak. Ja już nie reaguje na teksty typu drogo albo czy da rade taniej, bo też miałem takich bohaterów na pw. Jest ktoś odważny, prosze bardzo łapać się za organizacje i brać na łeb całą odpowiedzialność - droga wolna. Ja i tak idę na ręke, że nie robię nikomu problemów z tym, że ktoś chce przyjechać na godzine, dwie czy pięć, ale tak jak mówie - od pewnej godziny jest gril/ognisko, za który uczestnicy płacą pieniądze i grzecznie mówie, że niestety osoby, które nie opłacily zlotu niestety muszą sobie pojechać do domu. Mam nadzieje, że nikogo to nie uraziło co napisałem. 300 ale za wypasiony apartament 2 osobowy a mnie było 3 osoby dlatego w tym roku już jestem na liście
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Bartek ładuj ori półkę ze stopem anie badziewiaka wozisz
-
Spoty Słupecko - Konińskie
pasterz z gąską
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Takie progi to biorę na 2
-
1.8 ADR problem z pracą na benzynie
no to sobie sam odpowiedziałeś układ paliwowy do czyszczenia przynajmniej zbiornik i filtr:hi:
-
Spoty Słupecko - Konińskie
z przepływką się uporałeś? ta ,to mi tera amora wysrało Pw tam odbierz i pozytywnie rozpatrz
-
Spoty Słupecko - Konińskie
:hi:taki piękny dzionek i wsio psu f dupe
-
Spoty Słupecko - Konińskie
oj to niedobrze tzn że coś nie tak z instalacją albo z podłączeniem albo za głośno słuchasz
-
Spoty Słupecko - Konińskie
używki pieron wi w jakim stanie ale ogólnie hertze to warto
-
Spoty Słupecko - Konińskie
sens jest możesz kupić po pierwszym lifcie zegarek analogowy z cyferkami i tam podświetlenie jest już diodowe ale czerwone i u bidzio1 możesz takowe zmienić na białe tak jak ja mam
-
Spoty Słupecko - Konińskie
wiele bo to po drugim lifcie i ma magistrale can ale do opanowania przez dobrego medyka ---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ---------- a jak i z gwiazdką pan chorąży i różófy różofa landrynka:bicz2:
-
Spoty Słupecko - Konińskie
To z montażem fisa nie będzie problemu ze zmianą samego podswietlenia już tak
-
Spoty Słupecko - Konińskie
może by jakiego spota w niedziele zapodał he?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
jak tak będziesz plakował ten silnik to ci kiedy wybuchnie od oparów
-
Spoty Słupecko - Konińskie
To zależy jaki licznik
-
Spoty Słupecko - Konińskie
koorwa aleten filtr to przeginka kup sobie węglowy kapke droższy ale smrodu nie puszcza
-
1.8 125km kolanko
kolanko dolotu i ma ogromny wpływ na falowanie ---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:24 ---------- http://ifinterface.com/prog/car/prog2/inprog.php nr 10 na rysunku
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Prosimy o foto Ty się lepiej zastanów ile chcesz za licznik z A6 albo znajdź mi jakiś u siebie swojego nie sprzedam będzie u mnie na aucie na emeryturze:decayed:
-
Spoty Słupecko - Konińskie
64 bity mam a ten chłam z chomika to dzizas ku....ja pitole:decayed:
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ja potrzebuje tylko vaga do adaptacji bo tak to używam tez polvaga
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no w pozku ale mnie to chodzi zeby taki bajer był u mnie na lapku tydzień szukam po netach i nie ogarniam:wallbash:przywioze ci mojego to mi zainstalujesz
-
Spoty Słupecko - Konińskie
vagiem by ktoś poratował albo jakimś linkiem sprawdzonym żeby smigało na win 7 najlepiej vag 311 czy cos podobnego
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Phonocar TD 130mm +jedwabne tweetery 25mm Wrocław (4218171311) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. z przodu masz odseparowany zestaw to albo taki kupujesz i wymieniasz z tweeterami albo tylko woofery a tweetery zostają stare
-
Falujace obroty tylko na ciepłym
Jest poprawa a podczas podłączenia gaśnie