Treść opublikowana przez fatboy
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jeszcze nie zmienił
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Co żeś popsuł
-
Spoty Słupecko - Konińskie
to kto sie jutro melduje?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
mamy jakiego szpeca coby adaptacje przepustnicy zrobił tak na szybko
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Pogoda jak zawsze Albo będzie ....... Albo nie : decaied:
-
Spoty Słupecko - Konińskie
mam jedno i drugie jak chcesz to na spocie możemy pohandlować ---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ---------- bardzo dobry szmalec ale na paździochu jeszcze nie smarowałem
-
Spoty Słupecko - Konińskie
nima kasy na detajling trza tempo smalcować mojego paździocha
-
Spoty Słupecko - Konińskie
kooorwa trza auto smalcować
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
najczęściej pod blokiem oczywiście :decayed:jak jest miejsce
-
Spoty Słupecko - Konińskie
kowboje z dzikiego wschodu
-
Spoty Słupecko - Konińskie
machacie tymi kapelutkami jak własciciele skody:decayed: ---------- Post dopisany at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ----------
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no nawet ci to wyszło panie:wink:
-
Spoty Słupecko - Konińskie
O to to
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tylko rurę od filtra
-
Spoty Słupecko - Konińskie
normalnie spokój btw wpadło lustereczko duże na auto:kox:
-
Spoty Słupecko - Konińskie
w urzywane ori głośniki raczej bym się nie bawił bo są to kilkunastoletnie egzemplarze i ich sprawność stoi pod znakiem zapytania możesz kupić jakieś hertze bardzo dobre są helixy miałem helixy w e36 pod radiem alpine i grały wyśmienicie ale niespodziewaj sie audiofilskich doznań po wymianie bez wygłuszania i wzmaka bo w audi niestety tego nie bedzie ja do przodu zakładałem magnaty i grają poprawnie z tyłu mam phonocary załozone przez niemca bez wysokotonowych i jest tak sobie w bagaju drzemie ori sub i tu jest najgorzej ale pracuje nad tym:decayed:
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Nie zapomnijcie wymienić trójkąta w lusterku
-
Spoty Słupecko - Konińskie
dystans potrzebny bo ori na 3 śrubki
-
Spoty Słupecko - Konińskie
odpadasz bo masz 31 klientkę do pisania i nie wyrabiasz Powitać :hi: To był taki mały JOKE Haha. No cóż bywa i tak. Tak się kończy przyjmowanie baloników od nieznanych kobiet. w sobotę w MC shake i cheeseburger:grin: ---------- Post dopisany at 11:23 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ---------- Ostatnio jak byłem w pracy przyjechał do mnie Golf 3 Tediłi wersja Intercooler http://i.imgur.com/jUN6sTM.jpg Wtf FMIC
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Bry z względu na panujące warunki atmosferyczne za dzisiejszego spota dziękuję
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Lista na 16.03 spot: 1. Arkadiush 2. Michua4185V 3. fatboy500 (75%)
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Pogoda ma się zj***c
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Chiba B
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jest jedna zasada ja sobie muzyke i sprzet wybieram a reszta niech sie nie wpierdala amen:hi: ale klapa ładnie pracuje musisz przyznać:banan::banan:
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Odzywał się