Treść opublikowana przez fatboy
-
Falujace obroty tylko na ciepłym
A więc tak, dzisiaj wymienione wszystkie podejrzane wężyki podciśnienia, wyczyszczony czujnik temperatury powietrza wlotowego, sprawdzone świece tylko na 1 i 2 cylindrze obie czarne równo były wymieniane jakieś 12 tyś temu ngk nowy objaw którego wczoraj nie podałem to to że nie wchodzi na obroty przy odpaleniu dopiero po dwóch wahnięciach się stabilizuje (tylko na rozgrzanym na zimnym ok) i dzisiaj wyskoczył błąd 16487 mas air flow sensor G70 signal too high. A falowanie nadal nie ustąpiło:kwasny: ---------- Post dopisany at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany at 13:29 ---------- test szczelności dolotu plakiem tez zrobiony wszystko wygląda na szczelne więc zostanie chyba przepływke wymienić
-
Spoty Słupecko - Konińskie
uuuuuuuu Panie ja pamiętam nawet trochi odleglejsze
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Eresa
-
Falujace obroty tylko na ciepłym
Witam faluja obroty sporadycznie spadają do 600-700 wracają na 1100- 1200 i stabilizuja się na swoim poziomie 840, dzieje sie tak na rozgrzanym silniku lub gdy jest ciepło na dworze ponad 20 stopni (wg termometru na blacie)to potrafią od 60 stopni juz falować. Odma sprawdzona uszczelniona przepływomierz podmieniony na sprawny ok przepustnica wyczyszczona zaadoptowana (tak twierdzi mechanik), wymieniony czujnik temperatury cieczy na ori z aso nie wiem czemu taki drogi ale stary troszkę zaniżał wyniki względem nowego więc wymiana się przydała. Lambda sprawdzona podobno pracuje bardzo ładnie. Jakieś kolejne propozycje bo mi zabrakło pomysłów ---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ---------- dodam ze na vagu żadnych błędów i na ciepłym przy odpalaniu nie wchodzi od razu na obroty dopiero po chwili:hi:....a i podciśnienia też sprawdzone do wymiany trzy przewody ale to jutro
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- Spoty Słupecko - Konińskie
dzięki za konsultacje telefoniczną- Spoty Słupecko - Konińskie
Mi tam pasi nawet w niedzielę abo we sobotę- Spoty Słupecko - Konińskie
Te te te zartownis lepe na spocie dostaniesz- Spoty Słupecko - Konińskie
Bo nic nie nawijasz- Spoty Słupecko - Konińskie
to stać cie na dwa samochody a marudzisz o spalaniu w vałce:facepalm:- Spoty Słupecko - Konińskie
młody znajdź se laske i zaruchaj:facepalm: albo co bo ja pier**le zagazuj bestie wydasz ze 3 tys i bedziesz jeździł do usranej śmierci golf w benie też bedzie paliłniema alternatywy dla duzopalących aut prócz gazu:decayed:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale do maca, albo pod norauto niema progów- Błąd 16487 falują obroty
Wiem wiem jedną juz kupilem uzywke i efekt widac na logach spróbuję jeszcze jedną podmienić i zrobić logi ale to pewnie dopiero w następny weekend jakie powinny byc prawidłowe wskazania przepływki? wykulane z tablety ---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ---------- I nie chodzi o odpowiedzialność tylko o prawidłową diagnozę wykulane z tablety ---------- Post dopisany 05-05-2014 at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2014 at 19:11 ---------- Jakie powinny być prawidłowe wskazania przeplywomierz w logach- Spoty Słupecko - Konińskie
No ba. 3 razy wybierałem się na ryby. Za pierwszym zachlałem się i kumpel nie był w stanie mnie obudzić, za drugim padało a za trzecim nic nie brało. Rafał nie masz czasem przepływki od adr'a- Błąd 16487 falują obroty
tylko skąd tu takiego diagnoste wziąć- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie czy ma ktoś dostęp do części po rabatach potrzebny przepływomierz 1.8ADR 058 133 471 AFH 60-10B jak ktoś coś to proszę info na priv- Błąd 16487 falują obroty
ale to 100% przepływka bo jeżeli 1000% to warto inwestować w nową- Błąd 16487 falują obroty
bawić się w używany czy inwestować w nowy? ---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:14 ---------- jeden używany już montowałem- Błąd 16487 falują obroty
i dodam żadnych błędów po przelocie na logi- Błąd 16487 falują obroty
statyczne i dynamiczne oo2 i oo6 podczas statycznych zafalował Log (0 - 002,006,002,006,002,006,002,006)- Błąd 16487 falują obroty
sprawdziłem czujnik vagiem i omomierzem i wygląda na sprawny- Błąd 16487 falują obroty
A co to takiego?- Błąd 16487 falują obroty
Jak w temacie wyskakuje błąd 16487 Przepływomierz wysokie napięcie, auto generalnie ma moc ładnie się zbiera ale falują obroty na rozgrzanym silniku (nie cały czas) obroty spadają do ok 600 i podnoszą się na ok 1100 i stabilizują, przepustnica czysta zaadaptowana prawidłowo, odma szczelna, wymieniony przepływomierz na używany i dalej to samo co jeszcze można sprawdzić. Dodam że na zimnym autko pracuje bardzo dobrze. ---------- Post dopisany 04-05-2014 at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2014 at 15:36 ---------- Log (0 - 002) logi statyczne grupy 002 czy prawidłowe?- Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Sobota Galeria Malta czarne B6 AVANT PZ......Pozdrawiam kierownika:decayed:- Spoty Słupecko - Konińskie
- Spoty Słupecko - Konińskie