Treść opublikowana przez fatboy
-
Spoty Słupecko - Konińskie
co do anteny to sprawdź wtyczki czy podłączone wszystko przy radiu i przy antenie jak będzie ok to wzmacniacz padł i antena do wymiany chyba że radio już odmawia posłuszeństwa
-
Uszczelka obudowy komputera
Szukam numeru uszczelki obudowy kompa i czy idzie to dostać w aso?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dzięki za spota tym co byli i czekam na fotki
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Szał wykulane z tablety
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No to 3 autka wykulane z tablety
-
Spoty Słupecko - Konińskie
To konin o 15 ciekawe ilu bedzie wykulane z tablety
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Kurka slesina nieogarniam wykulane z tablety
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Gdzie i o ktorej to sie pomysli wykulane z tablety
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Nima c**ja poumierali wszyscy
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dobry pomysł
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ma kabel możesz wpaść zczytamy ---------- Post dopisany at 07:21 ---------- Poprzedni post napisany at 07:20 ---------- To nie dizel musi palić
-
Spoty Słupecko - Konińskie
naprawa plus tarcze euro i przekodowanie to tak lekko licząc 350 złotych
-
Spoty Słupecko - Konińskie
jak sie reza to nima czasu na nety
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Ale springi z gwintu to chyba nie da rady
-
Spoty Słupecko - Konińskie
idź na poczte kup se znaczki ---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:46 ---------- tak jak napisałem mam do skończenia jeden projekt z naklejkami a później zacznę drugi robić nie napalaj się tak taka gleba czy se plastikami(szpojlerami)pobwieszał Ok ok wyklej auto sitekarami Nie nie jeden znajomy tak zrobił porażka http://s17.postimg.org/vsq5gwzej/1374079_213262878848066_749816941_n.jpg u was w kopydłowie to modne Te te to już wilczyn a chłopok ma 2 cm od ziemi taka gleba taka gleba czy sie szpojlerami pobwieszał
-
Spoty Słupecko - Konińskie
za 1000 można kupić połamany goły ---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ---------- TRUSKAWA jak tam zdesio pamiętasz o mnie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Nawet bardzo drogi i nie pasuje w seryjne blotniki bo rs jest szerszy
-
Spoty Słupecko - Konińskie
za? ---------- Post dopisany at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:46 ---------- My się śmiejemy a chłopak przynajmniej ma narzeczoną. a wy tylko macie samochody
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Te te te
-
Spoty Słupecko - Konińskie
pewno mu czegoś brakuje :polew::polew::polew:
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- Spoty Słupecko - Konińskie
polo tv miażdżył suty ---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ---------- wklejcie zdjęcia kto tam robił- Spoty Słupecko - Konińskie
Dzięki za spota- Spoty Słupecko - Konińskie
To spot o16 na myjce?- Spoty Słupecko - Konińskie
To moze i ja wlete wykulane z tablety - Spoty Słupecko - Konińskie