Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fatboy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fatboy

  1. No właśnie oprócz dwóch sedanow zrobionych przez nosba chyba wykute w kamieniu
  2. o to to to ---------- Post dopisany at 01:07 ---------- Poprzedni post napisany at 01:06 ---------- poniósł mnie melanż
  3. robota to gupota picie to je życie
  4. a może jakiś balet dzisiaj ? ---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ---------- apetyt mam straszny:dziura: ---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ---------- łe to trzeba do lustra zapodać
  5. tylko pogodę zamówcie bo będzie lipa:tonguemad:
  6. Cham i gbur wykute w kamieniu
  7. może być 15 mi tam pasi byle pogoda była
  8. wykute w kamieniu ---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ---------- :bry : wykute w kamieniu ---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ---------- :bry : wykute w kamieniu
  9. O to to to wykute w kamieniu
  10. I wtedy bedziem vódkie pic Wysłane z mojego MID08S za pomocą Tapatalk 4
  11. jak bedzie jechał to doschnie
  12. W sumie czemu nie
  13. a tak wygląda na aucie:whistling:
  14. odłącz aku na 10 15 min może ruszy
  15. W łeb się pizgnij... A w ASO mi to zrobią? czy ja cie chłopie obrażam?
  16. Ja ostatnio pizglem w stacyjke z piesci jak immo zastrajkowalo i spokoj do teraz(odpukac w niemalowane) Wysłane z mojego MID08S za pomocą Tapatalk 4
  17. A jak Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany 15-11-2013 at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany 18-10-2013 at 21:13 ---------- no i dziś wpadł grill polift, wiec odmłodzimy nieco ryjek bpiuntki
  18. ja mam i żyje a bez kołpaka za***ie sie piasta i na wiosne koła nie zdejmiesz
  19. jeszcze kawał kołpaka daj albo stal w jakis ziel kawasaki albo coś
  20. Sobota pewnie odpada ale zawsze możesz do któregoś z nas podjechać. Dzięki Bart-S za odpowiedź. Dobrze, że chociaż na Ciebie mogę liczyć Ja jestem w Poz poniedziałek - piątek. Reszta na wsi w Słupcy Można powiedzieć ze robisz za sloika jak ja Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  21. Trzeba wątek śledzic Wysłane z mojego MID08S za pomocą Tapatalk 4
  22. A no co poradzić Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.