Treść opublikowana przez fatboy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tapicerka jak w starej karetce:facepalm:
-
[ALL B5] Taki skromny Avanci w serii (prawie)
cii bo sie wyda:naughty: ---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:32 ---------- a jeszcze pare fotek ---------- Post dopisany 29-08-2013 at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany 03-08-2013 at 08:34 ---------- Dzisiaj wpadła kiera w skórze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Spoty Słupecko - Konińskie
pomarli wszyscy jak nic- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sie niema co śmiać panowie zazdrościcie chłopu i tyle- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
na nasze drogi i do codziennego użytku wydaje się dobrym kompromisem- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Napisz do Piotrka(Sarenka) da Ci namiary kolega zamilkł chyba mu wstyd za te akcje na dachu:polew:- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
oj ty jeszcze wtedy smak miałeś- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Stary, kto jeszcze tego używa :-/ Naciapane z sedesu ... jeszcze ja ale już niedługo- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
rozdawania wizytówek też nawet mam j:banan:edną- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
to podeślij fote tej kiery cośmy rozmawiali- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
mina Piotra rano... bezcenne- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Szkoda ze musiałem tak szybko spadać Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Dobry wynik Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Adam fotki mi na mejla podeślij jak sie ogarniesz ---------- Post dopisany at 11:19 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ---------- mejla Ci na pw podesle- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
No balet był godny Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2- [ALL B5] Taki skromny Avanci w serii (prawie)
A więc od początku Audi A4 Avant marzec 1998 rok 1.8 benzynka w nieśmiertelnym ADR auto po jednym niemcu nie liczyć jednego roku w wypożyczalni, Przebieg przy zakupie 214 tysi, Autko w totalnej serii oprócz radyjka szyby przód i lusterka w prądzie tylne szyby na magiczne korby absy air bagi aż 4 felunek zacne 15 cali (seryjne) przyciemnione szyby pakiet światło (oświetlenie przestrzeni na nogi dla kierowcy i pasażera, czerwone lampki w drzwiach) i największy bajer jaki mi niemiec zostawił w spadku to zajefajne drl ledowe :x teraz pewnie zapytacie o mody a z modów na razie to jest kierunek dymiony w błotniku, zdjęcie brewek z lamp (jak ktoś chce to polecam mam na spylenie ori kamei z papierami ) a dalej sie zobaczy może kiera, może lampy, może kratki, może wiele innych rzeczy- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
A wiecie że w hotelu niema wesela tylko osiemnastka jest:kox:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Spoty Słupecko - Konińskie
Hmm ją jadę na imprę rodzinną w sobotę więc z niedziela może być ciężko Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany 25-07-2013 at 06:48 ---------- Poprzedni post napisany 24-07-2013 at 22:14 ---------- Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
AUDI A4 B5 1.8 125KM * LIFT * CLIMATRONIC * ALU * (3409634366) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. mnie sie wydaje czy przód jakiś pokrzywiony- Spoty Słupecko - Konińskie
Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2- Spoty Słupecko - Konińskie
Siema z rana :-) Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2 - Spoty Słupecko - Konińskie