Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Taki skromny Avanci w serii (prawie)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc od początku Audi A4 Avant marzec 1998 rok 1.8 benzynka w nieśmiertelnym ADR auto po jednym niemcu nie liczyć jednego roku w wypożyczalni, Przebieg przy zakupie 214 tysi, Autko w totalnej serii oprócz radyjka

szyby przód i lusterka w prądzie

tylne szyby na magiczne korby

absy

air bagi aż 4 :)

felunek zacne 15 cali (seryjne)

przyciemnione szyby

pakiet światło (oświetlenie przestrzeni na nogi dla kierowcy i pasażera, czerwone lampki w drzwiach)

i największy bajer jaki mi niemiec zostawił w spadku to zajefajne drl ledowe :x

DSC01996.jpg

DSC01997.jpg

DSC01998.jpg

DSC01999.jpg

DSC02000.jpg

DSC02001.jpg

DSC02002.jpg

DSC02003.jpg

DSC02004.jpg

DSC02005.jpg

DSC02006.jpg

DSC02007.jpg

teraz pewnie zapytacie o mody

a z modów na razie to jest kierunek dymiony w błotniku, zdjęcie brewek z lamp (jak ktoś chce to polecam mam na spylenie ori kamei z papierami :)) a dalej sie zobaczy może kiera, może lampy, może kratki, może wiele innych rzeczy

Opublikowano

Fajna sztuka bezawaryjności i dużo środków na mody życzę :banan:

Opublikowano

no od razu inaczej :wink: no ADR dobry silnik także zaczynamy grube mody :wink:

Opublikowano

coś za dużo tego "może" widzę, nie ma się co przed tym tak bronić i tak skończysz jak każdy rezaczocholik... a zacznij od przednich lamp :wink:

Będziesz na tyle szalony by latać w Pb :dziura:

Opublikowano
coś za dużo tego "może" widzę, nie ma się co przed tym tak bronić i tak skończysz jak każdy rezaczocholik... a zacznij od przednich lamp :wink:

Będziesz na tyle szalony by latać w Pb :dziura:

ona ma paliwo ze "źródełka" także wiesz :grin:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

cii bo sie wyda:naughty:

---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:32 ----------

a jeszcze pare fotek

2013_05_17_16_58_01.jpg

DSC01737.jpg

DSC01761_1.jpg

---------- Post dopisany 29-08-2013 at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany 03-08-2013 at 08:34 ----------

Dzisiaj wpadła kiera w skórze

2013_08_29_18_56_13.jpg

Opublikowano

noo w środku od razu przytulniej - a na zewnatrz kiedy wpadnie chociaż 1be ?

Opublikowano
  • Autor

co nagle to po diable a pomału do przodu

Opublikowano

a ja bym te zajefajne drle w pasku wywalił/sprzedał. a jak chcesz koniecznie mieć DRL to bym kupił okrąłe i wyrezał jako halo

do tego lampeczki polift przód i auto będzie wyglądało na duzo młodsze

Opublikowano
a ja bym te zajefajne drle w pasku wywalił/sprzedał. a jak chcesz koniecznie mieć DRL to bym kupił okrąłe i wyrezał jako halo

do tego lampeczki polift przód i auto będzie wyglądało na duzo młodsze

+1

Opublikowano
a ja bym te zajefajne drle w pasku wywalił/sprzedał. a jak chcesz koniecznie mieć DRL to bym kupił okrąłe i wyrezał jako halo

do tego lampeczki polift przód i auto będzie wyglądało na duzo młodsze

+2 ja mu to ciągle mowie:decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
:jerk:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Co tu taka cisza? :decayed: Nic nie rezasz? :kox:

Opublikowano
  • Autor

Cały czas coś ale nic wielkigo o czym warto pisać

Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Cały czas coś ale nic wielkigo o czym warto pisać

Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

+1:whistling:

Opublikowano

ADR :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No to dalej modzimy środeczek :decayed:

before:

DSC02752.jpg

after:

DSC02905.jpg

before:

DSC02749.jpg

after:

DSC02910.jpg

DSC02912.jpg

DSC02913.jpg

DSC02914.jpg

tak więc cały środeczek w podświetleniu led plus podświetlenie licznika wszystkie mody wykonane za pomocą modułów zrobionych przez bidzio1 polecam :decayed:

Opublikowano

No środeczek mega wyszedł :thumbup1:

Opublikowano
No to dalej modzimy środeczek :decayed:

before:

http://s10.postimg.org/nz9974yhx/DSC02752.jpg

after:

http://s8.postimg.org/pmy64d9c1/DSC02905.jpg

before:

http://s7.postimg.org/fvbfog4cn/DSC02749.jpg

after:

http://s24.postimg.org/mmnac3jhd/DSC02910.jpg

http://s24.postimg.org/mb5tzc31d/DSC02912.jpg

http://s24.postimg.org/zbhkvrplt/DSC02913.jpg

http://s24.postimg.org/q2felngpt/DSC02914.jpg

tak więc cały środeczek w podświetleniu led plus podświetlenie licznika wszystkie mody wykonane za pomocą modułów zrobionych przez bidzio1 polecam :decayed:

NO Rafciu powoly do przodu:wink: Rabit daje czad za Toba widać tylko kurz :whistling:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A jak

Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany 15-11-2013 at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany 18-10-2013 at 21:13 ----------

no i dziś wpadł grill polift, wiec odmłodzimy nieco ryjek bpiuntki :decayed:

DSC03020.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.