Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fatboy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fatboy

  1. Ci którzy oficjalnie będą na spocie muszą zabrać flaszkę ze sobą i wypić ją Ale ty guuuupi kierowca a taki pijok Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  2. polski vag odpowiada?
  3. Sobota albo niedziela Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  4. fatboy odpowiedział(a) na fatboy temat w 1.8
    pod blokiem jestem hardcorem:kox:
  5. +1 Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  6. No to dalej modzimy środeczek before: after: before: after: tak więc cały środeczek w podświetleniu led plus podświetlenie licznika wszystkie mody wykonane za pomocą modułów zrobionych przez bidzio1 polecam
  7. wiadomo co na "F" to do doopy (fiaty, fordy i francuzy:decayed:)
  8. Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  9. fatboy odpowiedział(a) na fatboy temat w 1.8
    no właśnie mam zamiar spróbować bez rozbierania, rozebrać zawsze można:decayed: ---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:55 ---------- dało rade :decayed:trochę ciężko ale dało rade w 2 godzinki opanować sytuacje plus wężyk podciśnienia jeszcze znalazłem popękany no to wleciał z metra także tego:banan:
  10. z lekką rzeźbą i dobry plastikman i da rade:wink:
  11. a co chciałeś dokładke, popytaj na batalionie , pasowało coś chyba od leona i jeszcze od czegoś nie pamiętam tylko od czego
  12. fatboy odpowiedział(a) na fatboy temat w 1.8
    Jeszcze pytanie, czy trzeba dużo narozbierać żeby wymienić ten wąż?
  13. fatboy opublikował(a) temat w 1.8
    Mam pękniętą rurkę odpowietrzającą blok, silnik chodzi normalnie nie jest jakoś oblany olejem czy coś, ale wypadało by to wymienić da rade to kupić w sklepie moto czy tylko ASO. Czy w ogóle jakoś się spieszyć z wymianą
  14. jak świecą te lampy, jesteś zadowolony ma hida założonego do tych lamp. dobra furmanka dobre mody koło bezawaryjności życzę
  15. Cały czas coś ale nic wielkigo o czym warto pisać Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  16. Wał do bidzio1 na pw i się dogadaj Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  17. bidzio1 okolice milicza my z arkiem sobotę lecimy chyba to możesz z nami jechać Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ---------- czyi wstawia diody led zamiast zwykłych żarówek i żeby to świeciło na biało a nie ma czerwono usuwa czerwony barwnik od spodu tarczy Nie wiem w sumie jak to robi ale na fotkach wygląda to dobrze Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  18. Chodzi o to ze jak chcesz mieć ładnie podswietlony licznik to my w sobotę jedziemy do gościa co to ogarnia i możesz się zabrać Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ---------- Gosciu robi jeszcze oświetlenie wnętrza w ledach Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  19. Kopacze z bulgarskiej grają Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
  20. panowie potrzebna blaszka trzymająca popielniczkę w przedlifcie ktoś coś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.