Treść opublikowana przez fatboy
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No właśnie oprócz dwóch sedanow zrobionych przez nosba chyba wykute w kamieniu
-
Spoty Słupecko - Konińskie
o to to to ---------- Post dopisany at 01:07 ---------- Poprzedni post napisany at 01:06 ---------- poniósł mnie melanż
-
Spoty Słupecko - Konińskie
robota to gupota picie to je życie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
a może jakiś balet dzisiaj ? ---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ---------- apetyt mam straszny:dziura: ---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ---------- łe to trzeba do lustra zapodać
-
Spoty Słupecko - Konińskie
tylko pogodę zamówcie bo będzie lipa:tonguemad:
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Cham i gbur wykute w kamieniu
-
Spoty Słupecko - Konińskie
może być 15 mi tam pasi byle pogoda była
-
Spoty Słupecko - Konińskie
wykute w kamieniu ---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ---------- :bry : wykute w kamieniu ---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ---------- :bry : wykute w kamieniu
-
Spoty Słupecko - Konińskie
O to to to wykute w kamieniu
-
Spoty Słupecko - Konińskie
I wtedy bedziem vódkie pic Wysłane z mojego MID08S za pomocą Tapatalk 4
-
Spoty Słupecko - Konińskie
jak bedzie jechał to doschnie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
W sumie czemu nie
-
[ALL B5] Taki skromny Avanci w serii (prawie)
a tak wygląda na aucie:whistling:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
odłącz aku na 10 15 min może ruszy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W łeb się pizgnij... A w ASO mi to zrobią? czy ja cie chłopie obrażam?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja ostatnio pizglem w stacyjke z piesci jak immo zastrajkowalo i spokoj do teraz(odpukac w niemalowane) Wysłane z mojego MID08S za pomocą Tapatalk 4
-
[ALL B5] Taki skromny Avanci w serii (prawie)
A jak Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany 15-11-2013 at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany 18-10-2013 at 21:13 ---------- no i dziś wpadł grill polift, wiec odmłodzimy nieco ryjek bpiuntki
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
ja mam i żyje a bez kołpaka za***ie sie piasta i na wiosne koła nie zdejmiesz- Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
jeszcze kawał kołpaka daj albo stal w jakis ziel kawasaki albo coś- Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
+1- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Sobota pewnie odpada ale zawsze możesz do któregoś z nas podjechać. Dzięki Bart-S za odpowiedź. Dobrze, że chociaż na Ciebie mogę liczyć Ja jestem w Poz poniedziałek - piątek. Reszta na wsi w Słupcy Można powiedzieć ze robisz za sloika jak ja Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Spoty Słupecko - Konińskie
Trzeba wątek śledzic Wysłane z mojego MID08S za pomocą Tapatalk 4- Spoty Słupecko - Konińskie
A no co poradzić Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2 - Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY