Treść opublikowana przez adamela123
-
Klekotanie plastiku pod silnikiem WIDEO
Tak by było naj prościej ale niestety auto za nisko siedzi a nie mam nawet gdzie podjechać na kanał albo podnośnik bo jestem aktualnie w robocie za granicą ;/ Dowiem się chyba co to dopiero jak wróce do kraju Gorzej jak cos na trasie strzeli ---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ---------- Hmmm zastanawia mnie jedna rzecz pod maską mam cos takiego nie wiem jak to się nazywa Jest to luźne wręcz trzyma się to tylko na samych kablach nie jest do niczego przymocowane .... może to to tak klekocze Może mi ktoś powiedzieć co to jest i gdzie to powinno być zamocowane ..... ;/ ? WIEM ZE PYTAM SIE MOZE O PIERDOŁY ALE NAPRAWDE POZNAJE DOPIERO AUTO I NIE WIEM CO I JAK WIĘC WYBACZCIE I PROSZE O TROCHE WYRUZOMIAŁOŚCI DZIEKUJE
-
Klekotanie plastiku pod silnikiem WIDEO
Witam dziś rano odpaliłem auto i słyszałem dziwne stutakie ? klekotanie ? plastiku dobiegające gdzieś z pod silnika ( pod autem słychać ten dźwięk bardziej ) i nie wiem co to jest ....... Wiem ze nie za dobrze to opisałem ale naprawdę sam nie wiem co to jest ani skąd się ten dźwięk wydobywa .... Dodam wam krótki filmik na którym ten dźwięk słychać ( bardzo słabo ;/ ) Silnik zagłusza ale gdy się wsłuchać to słychać te klekotanie plastiku http://tinypic.com/r/ap9yk8/5 Dodam ze dzień wcześniej gdy odstawiłem auto do garażu słyszałem pęknięcie czegoś plastikowego na początku myślałem ze przygrzałem w cos autem ale obejrzałem auto do okoła i nic nie widać.... jeżeli będzie potrzeba więcej materiałów albo cos dodać opisać to piszczcie
-
Lakierowanie
Folia nie daje takiego samego efektu jak metalik .... " Pakotomasz" zrobił bym tak ale jestem po za granicami kraju ---------- Post dopisany 22-08-2013 at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany 20-08-2013 at 16:36 ---------- A jeżeli bym się zdecydował na folie zna ktoś koszty takiej usługi ?
-
Lakierowanie
Mógł by mi ktoś powiedzieć ile kosztuje lakierowanie całego auta ? ( avant ) Chodzi mi o dobre lakierowanie z podkładami itp. a nie narzucenie nowego lakieru na stary tak jak już to gdzieś widziałem
-
Dziwne odgłosy
Acha A mógł byś mi kolego napisać jeszcze do kogo się z tym udać aby to naprawić ? Dziękuje za odpowiedz
-
Dziwne odgłosy
Witam już od jakiegoś czasu słysze dziwne odgłosy z pod konsoli deski rozdzielczej tak jak by jakieś plastiki się otwierały ale bardzo ciężko i trą .... .... Dzieje się to zawsze jak odpalam auto nawet jak zgasze auto to słysze jeszcze przez pare minut te odgłosy ... wyczytałem co nieco na ten temat i dowiedziałem się ze to cos od klimy ..... Może mi ktoś cos więcej powiedzieć na ten temat co to może być ?
-
Ramie wycieraczki B6/B7
I właśnie o to mi chodzi
-
Ramie wycieraczki B6/B7
No właśnie nie bo mają inne końcówki tzn mocowania
-
Ramie wycieraczki B6/B7
Panowie czy ramiona wycieraczki przedniej z B7 będą mi pasowały do B6 ???
-
Montaż el. szybk tylnich
Pisałem niestety czekam już któryś dzień i 0 odpowiedzi
-
Podsufitka, plastiki, lampki a`la S4
Też boje się zaryzykować jak ktoś przetestuje może wstawić foto
-
Montaż el. szybk tylnich
a powiedz mi jeszcze jak już mam el. szyby z przodu to musze kupic tylko tapicerkę z elektryką na tył tak ?
-
Małe pytanko
no właśnie sprawa jest taka ze pod aku odetkałem i dalej mi się woda leje gdzieś ( mokro mam za siedzeniem pasażera i czasami na przodzie pasażera ).... czyli tak jak mówisz kolego z góry servo czyli pod tą skrzynką którą zaznaczyłem na zdjęciu tak ?
-
Małe pytanko
a mozna go jakoś zdemontować ? tak żeby się potem nic nie działa nie pożądanego :D ?
-
[B6 1.9 tdi 130 ps] Koszty eksploatacji i poważniejszych napraw.
Ja tez nie mogę powiedzieć złego słowa o 1.9 TDI AVF pół roku temu kupiłem swoje audi i jak na razie nie ma problemów tylko zrobiłem jeden błąd przy zakupie .... nie sprawdziłem zawieszenia ( wahaczy ) i niestety musiałem wymieniać. tzn powiem tak te zawieszenie które miałem nie wołało o jeść ale było już słychać ze jest cos nie tak więc wolałem wymienić
-
Małe pytanko
Witam was wszystkich Chciał bym się was zapytać i poradzić pokaze wam zdjęcie czy w tym miejscy gdzie zaznaczyłem wam czerwonym kwadratem znajduje się jakiś odpływ wody ??? ponieważ mam do okoła tej czarnej skrzynki sporo piasku.... i stoi tam woda ...
-
Montaż el. szybk tylnich
boczki (tapicerki drzwi) w wersji z elektrycznym sterowaniem to są te przełączniki w drzwiach ???? czy musze jakąś inną tapicerkę kupic z elektryką ????
-
Montaż el. szybk tylnich
Witam wszystkich chciał bym sobie zamontować el.szyby w tylnich dzwiach i mam do was pytanie może ktoś już to robił i wie co i jak - Co mi potrzeba ? co musze kupić - ( jak ktoś już to robił i wie )Ile potrzeba funduszy na taki montaż z kupnem wszystkiego - I czy trudno jest to zrobić samemu ?
-
Numer uszczelki pod filtr kabinowy
Zrobie i wstawie zdjęcie może wtedy uda nam sie dojść do ładu bo to co na obrazku to mam wszystko z tego ale pod obudową filtra mam szpare tak na 2cm i gdy myje auto albo pada deszcz to woda stoi koło tej zabudowy filtra i mysle ze leje mi się właśnie tą szparą ..... bo mam mokro za po stronie pasażera przed i styłu ....
-
1.9 TDI dziwny odgłoś
Oh to dobrze już się bałem ze cos pada i będę musiał się wykosztować Dziękuje ci bardzo za tą informacje
-
Numer uszczelki pod filtr kabinowy
No tak sorry mój błąd tak jak napisał kolego pod obudowę filtra kabinowego który znajduje się w lewym górnym rogu pod maską
-
Numer uszczelki pod filtr kabinowy
Jak w temacie woda leje mi się pod filtrem i nie mam tam uszczelki ;/ zna ktoś numer tej uszczelki ?
-
1.9 TDI dziwny odgłoś
Witam dziś zauważyłem dziwny odgłos przy przekręcaniu kluczyka na zapłon Gdy przekręcę kluczyk raz to słychać takie dziwne jak by zassanie jakiejś cieczy ( oleju paliwa płynu ? ) albo jak by cos puszczało jakąś ciecz ... nie wiem jak to określić Może było to już wcześniej u mnie a tego nie słyszałem ... a może jest to normalne ? Proszę was o wasze zdanie bo nie daje mi to spokoju
-
Uchwyt wycieraczki
Witam wszystkich mam do Was pytanie kupiłem dziś wycieraczki na przednią szybe i co się okazuje one nie pasują....... a dokładnie aktualnie w aucie mam wycieraczki na zatrzask a te które dziś kupiłem wyglądają tak http://static1.tradoro.pl/2409/bosch-aero/a933s/bosch_a933s_5.jpg I moje pytanie brzmi czy ... musze wymieniać ramiona do tych wycieraczek czy można je jakoś inaczej zamontować???????
-
Opcja spalanie fis
Acha no to musze wybrać sie do mechanika i popytać ile to kosztuje Dziękuje za odpowiedz