Treść opublikowana przez morak18
-
Czujniki cofania
Dzieki koledzy glosniczek wiem gdzie jest bo juz go znalazlem, ale zostaje mi sprawdzic VAGiem i sie okaze co tam boli. Pozdrawiam
-
Czujniki cofania
Witam koledzy. Ostatnio ledwo chodzil mi glosniczek od czujnikow parkowania. I ostatnio wlaczajac wsteczny nie daje sygnalu nic nie slychac po prostu. Nie wiecie co to moglo sie stac? Z gory dziekuje za szybka odpowiedz. Pozdrawiam
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
A wiec chlopaki co z tym spocikiem?
-
Przyciemnienie szyb
Witam koledzy, poszukuje jakiegos warsztatu/zakladu ktory specjalizuje sie w przyciemnianiu szyb przy samochodach? Warszawa i okolice. Pozdrawiam
-
Moja pierwsza Audiczka :)
Tzn ja za granica mieszkam wiec bez zadnej akcyzy No no ladna ta twoja niunia Fis niestety nie mam kolorowego
-
Moja pierwsza Audiczka :)
8tys euro
-
Moja pierwsza Audiczka :)
Oryginalny przebieg. No srodek nie robi szalu, ale powoli sie pozmienia troche
-
Moja pierwsza Audiczka :)
A wiec stalem sie nowym posiadaczem Audi a4 1.9 TDI. Opis: - silnik 1,9 tdi 116 KM - 2005r - 117tys przebiegu - kupiona od pierwszego wlasciciela - felgi alu ori 16'' - ABS - ESP - elektryczne szyby - przód - otwieranie i domykanie szyb z pilota - tempomat - czujniki parkowania - skórzany drążek - skórzana kierownica - podłokietnik przód i tył - aluminiowe listwy wewnątrz - radio CD Planowane mody: - Alu od RS4 18" - Przyciemnic szybki - Wzucic radyjko RNS - Troszke ja polozyc na ziemi (na pewno sie na tym nie zakonczy, ale wszystko powoli a do przodu ) Zachecam na komentowanie, oraz za mile propozycje co do modow Dodaje nowy temat i wiekszy opis, poniewaz ostatni temat zostal wywalony do kosza. Pozdrawiam.
-
Glosniczki w Audi a4 b7 2005 sedan
Witam, od niedawna zostalem posiadaczem Audi a4 b7 z 2005 roku. Gdy kupilem autko bylo w nim radio Blaupunkta, ale zamienilem na Pioneer'a. Ostatnio przegladalem na necie naglosnienie i zaniepokoil mnie fakt ze pisali ze jest 10 glosnikow tzn 4x z przodu w drzwiach i 4x z tylu w drzwiach oraz jeden pod szyba z przodu i z tylku... Lecz ja mam tylko (tak mi sie wydaje) tylko z przodu. z tylu na pewno nie mam glosnika bo sprawdzalem... Jest mozliowsc ze byl tam glosnik a poprzedni wlasciciel go wyjal? Czy mogl tak samochodzik wyjechac z fabryki? Czy jest jakas mozliwosc sprawdzenia tego? Sorki za taki beznadziejny post ale jestem nowy tutaj i to moj pierwszy post. Duzo ludzi moze mowic to nie pisz itp ale chcialbym sie bardzo dowiedzieciec. Dzieki za szybkie info. Pozdrawiam.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc jestem Patryk obecnie mieszkam w Belgii. Od 14 maja 2013 roku zostalem posiadaczem Audi a4 B7 2005r. Pozdrawiam