Treść opublikowana przez Mecromon
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Zobaczysz w niedziele ja od 13:30 do 14:30 odpadam przed i po moge być
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Sorry za OT, ale denveco ostatnio też wymieniał kiere w swojej niuni na tę z eski, a ja z tym zwlekałem, w sumie to mogłem na priva to napisać Co do tematu to jak coś, to się piszę na niedziele
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Wciagnelem sobie wypas kiere do eski http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/39/56/05/09/3956050985
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Z tym że ponoć ma padać w niedziele Prędzej w sobote, bo jeszcze mają być ostatki pogody.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Bo kurde niepoznałem kierowcę Wróciłem ale już was nie było
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Toś nie Ty wczoraj pod operą był ?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Trza było wcześniej dać znać Załapałeś się na trzepanko przez niebieskich ?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ktoś jedzie tam dzisiaj ? https://www.facebook.com/nocnajazdaszczecin Jak ktoś nie może przeczytać to o 22 na ul. Hryniewieckiego jest organizowany przejazd aż do głębokiego.
-
12.01.2014 niedziela next spot spontan
Jak będzie grill to ja też wpadnę z kiełbasą
-
12.01.2014 niedziela next spot spontan
Podajcie namiary na google map, to moze wpade
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ja tam wpadnę, ale coś czuje że policja z nowu zrobi tam trzepańsko ;/ no ale zobaczymy.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Moj brat ma orginalnie 3.0 fsi ( Audi A6 avant, s-line, 2009r. 3.0TFSI ) z kompresorem bajka Przy 120 km/h odstawial mnie jak bym stal w miejscu Nacodzien smigam Gofem 2, a Audi to na weekendy, wiec nie boli ilosc km
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Mi sie nie widzi kupowanie dojebanej S4 dla Q, no wsadzenie tam tego co mam, lepiej silnik + skrzynia, 2.7 bitturbro mi odradzili niby 3.0 fsi lepszy bedzie, spalanie 8/100 i ma kopa przy tej masie co S4 ( przy wirusku )
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Bo Auto ma być dla Ciebie Najwiekszy resperkt budzi to co na zewnatrz i to słychać, czyli gwint/amory + tłumik
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Ja sam czekam na wymiane skrzyni ( automat ), ktora może lada dzień paść, wtedy 3.0 fsi silnik + skrzynia manual i mam moc. tak liczyłem że 10 tys to wyjdzie, ale lepsze niz wciagać nowe auto tak doradzili mi chłopaki z podjuch a nie takie rzeczy robili
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Rafcio, u mnie też się mógł przypierdzielić o opny, bo mam na milimetry ale na upartego mógł mi zabrać DR. Cwaniak przy koleżance z pracy. Generalnie to u Ciebie to o co poszło ? Jak patrzył u mnie na koła to DR w reku gotowy do wyciągnięcia miałem
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Trooky w bagażniku woź mój klucz 10, na jakimś spocie mi go oddasz
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Z BMW Szczecin na fejsie jest takie info: BMW Klub Szczecin: Zaczęło się na wałach gdzie stała kia nie oznakowana. Na outlecie czekali na Nas w liczbie 3 później dojechali kolejni, a najfajniejsze było, to że niektórzy byli ubrani w zbroje do tłumienia rozruchów. Tam spisali wszystkich i puścili. Zajeżdżamy na lotnisko, maszyna do pomiaru na 400 rozstawiona gotowi do startu, a ty na start wjeżdża żenujący pan super policjant i pyta czy mamy pozwolenie od właściciela terenu i tak dalej. Więc mówię, że spotykamy się tutaj już od 5 lat i nigdy nie było problemu i że jak mamy wiedzieć czyj to teren skoro nie ma żadnych tabliczek. A on że w dniu dzisiejszym nie będzie wyścigów i coś tam. Próbowaliśmy rozmawiać prosić grozić podpierać się prawem, a on że nie i tyle. Piotr Anders: Wybory się zbliżają i na os.Lotnisko mieszka pani radna. Kobita nawet prawka nie ma ale mordę wsadziła. To ona pewnie zadzwoniła i nakręciła policjanta dyżurnego jakimś kodeksem. I policjant wykonywał to co mu kazali. Szkoda, lubię te zloty na pasach. Jest na co popatrzeć. Pozdrawiam. Patryk Hancz: Ok. 13 na każdym wylocie z lotniska stały radiowozy i trzepały bagażniki w celu zlokalizowania rejestracji z busa Karny wleciał i nie ma co się dziwić, że wleciał. Policja postanowiła, że jeden samochód wrzucą na lawetę. Została wezwana laweta. Zakończyło się mandatem i opłatą za przyjazd lawety, na którą zrzucili się wszyscy którzy byli. A tu filmik z blokowania radiowozu akcja na 2:40 http://www.youtube.com/attribution_link?u=%2Fwatch%3Fv%3DNf2hxmGjKYU%26feature%3Dshare&a=3Xxy_Vf5_7_zSYBUsKVa5A Czyli zato że przeszkodzili w zlocie, dostali karnego k^%$a za ch@we parkowanie oraz stracili nr rejestracyjne I na wiocha.pl juz sie pojawiło Zlot Bmw w Kluczewie, ok Stargardu 11,11,13 - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Fajowo było Szkoda że zimno było, to teraz czas zmienić opony na zimowki Policja pojechała po bandzie, Danveco zabrali Ci dowód rejestracyjny ?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Dzisiaj nie dam rady ;/ Jak już to jutro ;/
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Ja jakieś 3 tygodnie z Martinezem w korku na europejskiej zamieniłem parę zdań
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
O kurde, ale było kozacko Szkoda że ostatecznie nie dojechałem, następnym razem nie nawalę Dzisiaj jak już to chyba most Pionierów bo może padać
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ja bede godzina 12
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Szkoda że mnie nie było ;/ Dość późno wróciłem z nad morza ;/
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Samemu to nie bardzo No ale auto 2 osobowe