-
Problem z odpalaniem i dziwny dźwięk powyżej 2000 obrotów. 1.9 tdi AVF
Witam. Sorki ze odgrzewam kotleta ale może komuś się kiedyś przyda. Auto wróciło od mechanika. Okazało się że dziura na szklance była i walek byl krzywy. Pozdrawiam ?
-
Problem z odpalaniem i dziwny dźwięk powyżej 2000 obrotów. 1.9 tdi AVF
Jakby była dziura w szklance to nie było by jej na zimnym bardziej słychać?
-
Problem z odpalaniem i dziwny dźwięk powyżej 2000 obrotów. 1.9 tdi AVF
Wszystko normalnie smiga ,tylko te cykanie słyszalne od 2tys obrotów.
-
-
Problem z odpalaniem i dziwny dźwięk powyżej 2000 obrotów. 1.9 tdi AVF
Witajcie. Przedwczoraj w nocy zrobilem ok 700km i standardowo zanim zgasiłem auto dałem mu dłuższą chwilę odsapnac po trasie. Rano auto odpaliło na 1sekunde i zgasło. Za drugą próba musialem kręcić juz około 10sekund i z bólem odpalił. Podczas jazdy usłyszałem dziwny dźwięk powyżej 2tys obrotów. Dzisiaj jadąc na myjnie odpalił na dotyk. Z myjni znowu taki sam problem z odpalaniem jak dzien wczesniej... szukam po forum ale nie widzę podobnego przypadku. Czy ktoś pomoże w zlokalizowaniu co jest przyczyną? Mechanik dopiero zerknie za klika dni i nie wiem czy można z tym jezdzic zeby się nie okazało że to coś z rozrządem... ? B6 AVF Z góry dzięki za pomoc 20210722_132451.mp4 20210722_133554.mp4
-
greg1140 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich audimaniakow ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, a ja mam zamiar kupic z wasza pomoca a4 b5