Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MRDaniel

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MRDaniel

  1. MRDaniel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie gdzie kupujecie żarniki D3S? I czy wiecie może czy D1S też podejdzie?
  2. Witam kolegów. Jestem z okolic Lublinca, chętnie bym podjechał do was na zlot:wink:
  3. Firma kasuje nie małe pieniądze. A potem taki cyrk. Jak ktoś się zabiera za takie usługi to powinien mieć to opanowane.
  4. Panowie jeżeli miałem zwykle fotele i zmieniłem na takie z regulacją lędzwi. Jakie potrzebuje gniazda pod fotel by podłączyć? I czy w tej wtyczce jest też pakiet oświetlenia czy to jest kolejna kostka?
  5. MRDaniel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W starszych autach też sie ręczny sam nie zaciągał więc nie kumam jaki problem wysiadając z auta pociągnąć ten przycisk do siebie.
  6. MRDaniel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dziękuje WRC po raz kolejny:hi:
  7. MRDaniel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Za dużo zabawy. Odpuszczam temat:decayed: ---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ---------- Jeszcze jedno pytanko ma ktoś link gdzie były opisane jakie kostki trzeba do lamp NEON LED z lifta?
  8. MRDaniel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To przypadek. Daj link żeby w jednym pytać najlepiej.
  9. MRDaniel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie czy Klimatronik 2 strefowy odpali w aucie z jedną strefą? Oczywiście tak że będzie działać tylko jako jedno strefowy?
  10. MRDaniel odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koledzy. Znajomy ma problem we swojej B6. Kupił kierownicę w wersji SPORT 3 ramienna i brakuje tam wiązki poduszki. Ma ktoś z was taką do sprzedania lub orientuje się czy zamiast wiązki o numerze 8E0971589L może założyć wiązkę o nr 8E0971589Q?
  11. Kolego dokładkę masz w kolorze auta w tylnym zderzaku czy to po prostu czarny połysk. Mam wahania co zrobić u siebie bo Kolor mam Perłowy a myślałem zrobić dokładkę w czarnym połysku tak jak mam na grilu:eusathink:
  12. MRDaniel odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie możecie powiedzieć kto u nas na forum robił ledowe moduły oświetleniowe do lampki wnętrza. Wiem że pare chłopaków montowało do B6. Z góry dzięki:wink:
  13. MRDaniel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak sytuacja pozwala to jak najbardziej. Życzę powodzenia w realizowaniu planów.
  14. MRDaniel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Toc wlasnie tak bylo w b6 tez Ale spoko jedrex u nas jest tylko -10mm niestety myślałem, że w B6 było tylko -20 a u nas to wiem, że lipa.. u mnie Niemiec zrezygnował z 1BV i mam BE Wkładaj kolego Gwint to będziesz miał glebę. Ja mam u siebie KW variant 1 i jeździ się bardzo przyjemnie. na chwilę obecną są ważniejsze wydatki niż modzenie auta Przecież nie napisałem że teraz. Ale na przyszłość z mojej strony jak najbardziej polecam.
  15. MRDaniel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja mam 7500K - oczywiscie nie swieci to jak 7500K ale to i dobrze bo nie jest to niebieskie ... Ważne że nie jest żółte:facepalm:
  16. MRDaniel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Toc wlasnie tak bylo w b6 tez Ale spoko jedrex u nas jest tylko -10mm niestety myślałem, że w B6 było tylko -20 a u nas to wiem, że lipa.. u mnie Niemiec zrezygnował z 1BV i mam BE Wkładaj kolego Gwint to będziesz miał glebę. Ja mam u siebie KW variant 1 i jeździ się bardzo przyjemnie.
  17. MRDaniel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chyba sie skuszę na to. Dzięki za pomoc. Jak by ktoś miał blendy B&O na słupki oraz głośniki to szukam:wink:
  18. MRDaniel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Świeci to na biało rzeczywiście? Macie jakieś zdjęcia?
  19. MRDaniel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Co sugerujecie założyć zamiast zwykłych żarówek w halogeny?
  20. MRDaniel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W Piątek Ecu Project. Ciekawe co to będzie:naughty:
  21. MRDaniel odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B8
    Jaką Animacje?
  22. Tak właśnie oglądam sobie też film z YT i facet dokładnie to powiedział co ty Bartek. Że jako mijania w nocy nie ma większej różnicy w nowym samochodzie. Jednak walory estetyczne i trwałość przemawiają za Ledem.
  23. Ciekawi mnie różnica jak ledy świecą w stosunku do Xenonu
  24. MRDaniel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Listwy S-Line za 200zł kupione na próg:banan::banan::banan:
  25. Zawias to gwint KW więc w tym nie problem. W B8 do 19" polecają oponę 255/35 co dla mnie jest głupotą w 2.0 TDI dlatego myślę założyć 245/35. Nic chyba odpuszczę temat różnych szerokości felg.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.