Treść opublikowana przez michosz
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Volvo z zewnątrz bardzo ładne, codziennie obok takiego przechodzę Ale niestety , środek mi nie podpasował :/
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Gratki ! Podoba mi się kolor
-
Audi A8L D4 2012 4.2 TDI quattro 351 PS
Niezła bryka. A kolorystyka wnętrza piękna. Bardzo fajna konfiguracja. Czekam na więcej zdjęć.
-
RS6 C6 5.0 V10 TFSI SPORTMILE 900PS/1100NM
W jakim sensie niegotowy ? Był !! Robi niesamowite wrażenie na żywo. !!
-
RS6 C6 5.0 V10 TFSI SPORTMILE 900PS/1100NM
Czy to cacko jutro będzie w Ostródzie ? http://automoto-arena.pl/pl/news/moc-atrakcji-dzi%C4%99ki-sportmile-polska
-
Co to za audi ?
Witam! Co to za audi ? Bo nie mogę rozszyfrowac. Może wam się uda. http://e-lubawa.pl/galeria/4973
-
A6 c7 avant 3.0 tdi rotor 20''
Poszedł już czy jednak nie ?
-
moja biała strzala audi a4 b8 2.7tdi s-line
Witam! Śliczny kolorek. Daj fotki wnętrza i więcej info. pozdro
-
Studenci prawa i prawnicy na forum
Witam serdecznie ! Tak z ciekawości pytam, mamy na forum studentów prawa / prawników ? Ja od października zaczynam studia prawnicze o których zawsze marzyłem. Pozdrawiam Michał
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
OK. Jak na fotkach widzę za sterami GTR-a siedzi Łukasz Kamiński (założyciel Positveways ) Ten Pan Krzysztof był chyba nawet kilka lat temu w wydarzeniach na polsacie. Był materiał o szybkich samochodach i na 100% pamiętam jak pokazywali czerwoną panamere z blachami SPEED.
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
Wątpie:whistling: GTR-y ryczą nieziemsko:kox: BTW w Płońsku często widuję GTR-a na blachach O2 SPEED chyba:kox:To jest chyba Nurburgring pack czy jakoś tak. Malowanie ma z dwoma pasami i z tyłu nitkę toru:wink: Ten GTR jest na wyprawie Positive Ways. Tylko nie 02 , a 04. Nie wiem, może jest taki sam na 02 https://www.facebook.com/positivewayspl?ref=ts&fref=ts https://www.facebook.com/positivewayspl/photos/a.749082398467607.1073741848.532457076796808/749085585133955/?type=1&theater
-
A6 c7 avant 3.0 tdi rotor 20''
Witam! Przez przypadek napisałem w drugim wątku, bo założyłeś dwa takie same Gratuluje auta. Jest mega. A kolor rzeczywiście miażdży. Teraz widzę jakie miałeś wymagania co do auta. Bo się zastanawiałem nad klapą na kop czy rzeczywiście jest to aż takie przydatne. Jedyne co mi się nie podoba to pokrętła od temperatur Ale ogólnie jak to mówią, fura kox pozdrawiam serdecznie, Michał
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
Witam! Myślałem, że wybór padnie tak jak pisałeś na audi RS6/7 , R8. A tu jednak GTR. Gratuluje! Auto mega mi się podoba. Osiągi niezłe. Cena nie jest straszna i to chyba największy plus tego samochodu. No i nowy z salonu to zawsze nowy , a nie używany Czekam na fotki jak będziesz miał już go u siebie i filmiki pozdrawiam
-
Przesiadka do tyłu na autostradzie
-.- Kierowca i pasażer przesiedli się do tyłu. Na autostradzie - Autokrata.pl
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
Już go niby mają. W GTR-ku go zatrzymali. Fotka http://oi57.tinypic.com/11ryvqu.jpg Bemowo , jeszcze stoją podobno. Była telewizja i zabrali go na lawetę. To info mam z komentarzy z "fanpejdża " Więc na ile to prawda to nie wiem.
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
Gdzieś na innym forum czytałem, że po zabraniu prawka za punkty można jeździć przez 6 miesięcy jeszcze. A na kolejnym egzaminie na prawko musisz dopiero udowodnić , że nie umiesz jeździć. Nie znam się na tym. Nie chce mi sie nigdzie sprawdzać. Pisał to jakiś użytkownik. Ale jeśli tak jest to sami widzicie jakie jest polskie prawo.
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
hahahah o mój boże , co się dzieje
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
A tutaj znowu on podobno :/ Zdecydowanie przesadził... - video w cda.pl A jego rejestracja to S2 YBKI Widać ją na innym filmiku który zamieści. Mam nadzieję, że ktoś się już nim zajmuje.
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ferrari lub Lambo to grubo. Rozumiem, ze lambo aventador ? Trudny wybór . Wybrałbym chyba lambo ze względu na drzwi otwierające się do góry. Większy lans- Spoty Olsztyńskie
A w Iławie gdzie dokładnie się spotykacie?- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Siemka. jak tak może nie na temat Podświetlany napis quattro. Nie wiedziałem o tym. Przypadkiem się na to natknąłem. Co myślicie ? http://imageshack.us/a/img138/3680/fi9e.jpg http://imageshack.us/a/img153/7413/gg2m.jpg- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
heheheh.. tak apropos samochodu od tatusia to mi się przypomniała taka piosenka :grin: Graty Szymon. Chciałeś mieć 7xx to masz. Marzenia się spełniają. pozdro Michał- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Jak dla mnie moc nieźle podniesiona. Porównajcie sobie ten wynik z tym co był na początku to jest świetnie. A auto brzmi genialnie <3 a tak z offtopu to Szymon pamiętasz może jak nazywa się ta piosenka ?- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Czekaj, czekaj , bo się pogubiłem. Też będziesz miał RSa ? Nie czytam wszystkich postów i tematów , więc mogło mi coś umknąć. - AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE