Skocz do zawartości
IGNOROWANY

moja biała strzala audi a4 b8 2.7tdi s-line


dygigolf

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna sztuka ;) nie podoba mi się jedynie tylny dyfuzor w kolorze. może jakiś opis dodasz? wyposażenie, planowane mody? do zobaczenia na ulicach Bydgoszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze podobał mi się biały kolor ,też szukałem w takim kolorze ale nic się nie trafiło ,pokarz zdjęcia środka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie, prosicie o krotki opis mojej a4.O to kilka najwazniejszych szczegółów a wiec jest to rocznik 2008, silnik 2.7tdi w serii 190km połączony z multitronikiem 8 biegowym. Autko sprowadzilem niedawno z Niemiec, udokumentowany przebieb 90 tys km, sprawdzilem w kazdy mozliwy sposob i jest to jego autentyczny przebieg:)))) Zaraz po sprowadzeniu autlo zostal zalozony virus na ok 240km jak rowniez zalozylem nowe kola, wybór padł na 19 RS jak i nowe oponki 235/35/19 no i doszła gleba, wybór padł na kompletne zawieszenie gwintowane renomowanej firmy KW,:)))) Z wyposazenie to ma troszke zabawek, tym bardziej ze jest ona z początku produkcji, a do najważniejszych zabaweczek to posiada drive selection, odpalanie bezkluczykowe START/STOP, łopatki F1,zestaw audio B&O, oczywiście skorzane fotele sport grzane z przodu jak i z tylu, 3xklimatronic, navi 3d itp....

Z autka jestem bardzo zadowolony i ciesz sie nia kazdego dnia:))) A co do modifikacji na pewno beda zrobione wszystkie szyby na nowo(ciemno), zastanawiam sie nad pomalowaniem dokładnki tylniej na standartowy kolor czyli ciemny, na początku chciałem zaraz zrobić to po kupnie, ale jakoś powoli mnie do siebie przekonała i coraz bardziej sie do niej przekonuje, jezeli mozecie to doradzcie co z tym tematem zrobic... Pozniej wrzuce jeszcze kilka fotek srodka... Pozdrawiam i czekam na komentarze te pozytywne jak i negatywne:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

navi 3D nie masz bo nie była ona oferowana w 2008 roku.. no chyba, że była zmieniana. co więcej nie jestem przekonany do wirusa skoro posiadasz skrzynię multitronic.. ile masz momentu? bo multi nie lubi wysokiego momentu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sie obawialem troszke o skrzynie, mam okolo 500NM, lecz mam niski przebieg dlatego sie zdecydowałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna jest. Tylko myslałem, że multi plus wirus równa się skrzynia do wymiany :)

Nie koniecznie, zależy od kierownika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

navi 3D nie masz bo nie była ona oferowana w 2008 roku.. no chyba, że była zmieniana. co więcej nie jestem przekonany do wirusa skoro posiadasz skrzynię multitronic.. ile masz momentu? bo multi nie lubi wysokiego momentu..

navi 3D nie masz bo nie była ona oferowana w 2008 roku.. no chyba, że była zmieniana. co więcej nie jestem przekonany do wirusa skoro posiadasz skrzynię multitronic.. ile masz momentu? bo multi nie lubi wysokiego moProdukcja mojej A4 zaczęła się w grudzniu 2007 i nawet szyby mam w tym roczniku a z salonu wyjechała w marcu 2008r. i także mam navi 3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ciekawe.. tym bardziej, że u Łukasza na fotach widać, że to MMI 2G, które jak dobrze pamiętam z A6 3D nie jest.. za to 3G owszem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna A4. Kolor taki jaki bym chcial :) Fajnie sie prezentuje na tych felgach.

Co do pytań to co sie stalo ze skórą na tylnych fotelach, ze jest taka sflaczała?? U mnie jest naciagnięta tak, ze masakra. Czy to moze byc inny rodzaj skóry i dlatego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do skóry to nie jest sflaczała moze tak na zdjeciach wyszło, tym bardziej ze z tyłu rzadko ktos siedzi i praktycznie jest jak nowa, takze raczej to efekt aparatu...:)))

kil6p5wn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę na środku nierozciągnięta :wink: ,ale to może być defekt fabryczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz czas na srodeczek:))))

http://www.directupload.net/file/d/3721/fb5vdnb9_jpg.htm

To raczej nie efekt aparatu. Zobacz sobie u mnie jak wyglada skóra w aucie z przebiegiem 220kkm

ebd23cc18860e2f2med.jpg

7b00b740803840a7med.jpg

Ale możliwe, że to po prostu inny rodzaj skóry

Edytowane przez Pawlo 2004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...