Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RS6 C6 5.0 V10 TFSI SPORTMILE 900PS/1100NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema,

jako że zima i trzeba było się czymś przemieszczać, wszedłem chwilowo w posiadanie tego oto potwora, czyli RS6 na turbinach GARRET GT30, silnik kręci do 7200, auto jest niewystrojone i ma 740PS/1100, a an nitro 950/1350

Samochód generalnie niszczy wszystko co spotyka na drodze, szczególnie swoją "górą" , a na nitro to jest inny świat

Z wyposażenia ma to co każdy RS, ponadto hamulce AP-Racing, wypruty wydech i sportowe katy.

6306f1212f26553bm.jpg

669313dcdac2608fm.jpg

3f7a97541c699d7em.jpg

bcde526676bf3aa6m.jpg

aktualny czas 100-200 to 4,9-5,1 w zależności od przepięcia biegu

tak jeździło :

a tak jeździ

Edytowane przez szymeniu

Opublikowano

Obowiązkowo na spot w niedziele :)

Opublikowano

Szymek co to za używke kupiłeś

Takie ładne nowoczesne C7 miałeś i na takiego starucha się przesiadłeś :decayed:

Dla mnie pewnie auto marzeń ale dla Ciebie - rozumiem zimowa przejściówka :decayed:

Ps. Tyle fur już miałeś a co jedna to ma bardziej płaskie koła :grin:


Fajnie że sedan - bo bardzo mało ich - szkoda tylko że kolor najgorszy z palety

Opublikowano

Masakra...ale fura :)

Opublikowano
  • Autor

Szymek co to za używke kupiłeś

Takie ładne nowoczesne C7 miałeś i na takiego starucha się przesiadłeś :decayed:

Dla mnie pewnie auto marzeń ale dla Ciebie - rozumiem zimowa przejściówka :decayed:

Ps. Tyle fur już miałeś a co jedna to ma bardziej płaskie koła :grin:

Fajnie że sedan - bo bardzo mało ich - szkoda tylko że kolor najgorszy z palety

Taka była, a że na 3 miechy to nie wybrzydzam bo to jest do momentu przyjazdu RS6, a że już teraz są komplikacje to nie chcę być bez auta :wink:

zawsze chciałem trochę pojeździć RS6 C6 to w końcu się udało

Opublikowano

Widzialem to cacko na żywo i nawet nagralem dzwiek wydechu :-)

RS6 sound bezpiecznewyscigi.pl:

Opublikowano

ALe ten sedan jest w piz*e . :jerk::jerk:

gratki

Opublikowano

czyli kilka miesięcy i będziesz musiał na niego szukać kupca - pewnie go atrakcyjnie kupiłeś żeby przy sprzedaży się nie bujać pół roku

Opublikowano
  • Autor

czyli kilka miesięcy i będziesz musiał na niego szukać kupca - pewnie go atrakcyjnie kupiłeś żeby przy sprzedaży się nie bujać pół roku

Nie musiałem go kupować :wink:

Opublikowano

ty w pl zamawiales to auto ?najtaniej sprawdzales ? ludziska w uK zamawiaja

Opublikowano
  • Autor

ty w pl zamawiales to auto ?najtaniej sprawdzales ? ludziska w uK zamawiaja

No w PL, a o UK nic nie wiem, nie mam znajomych tam żeby mi ktoś to ogarnął

Opublikowano

Hortexowe??

Niszczy system

Opublikowano

widziane na zywo w sportmile :huh: jak bylem z szefem rs4 b7 na rolkach

Opublikowano
  • Autor

Hortexowe??

Niszczy system

Tak od Tomasa

Opublikowano

Widziałem i słyszałem.

Mega auto i niedaleko parkuje :D

Opublikowano

na q7 25 tys (320tys calosc) roznicy cenowej :)

Opublikowano

Szymeniu psujesz mi głowę tymi kolejnymi tematami, wiesz? :grin:

Furka kox, potwór jakich mało :banan::decayed:

Opublikowano
  • Autor

musiałem w coś się zaopatrzyć bo nie wiadomo w sumie na kiedy oficjalnie będzie C7 tydzień temu dopiero pojawiły się kody wyposażenia wraz z cennikiem i nikt niczego nie "potwierdził" jeśli chodzi o terminy. Trafiła się okazja więc jest RS6 na takim koksie że nie wiem czy będę miał szybsze auto kiedyś ...


Obowiązkowo na spot w niedziele :)

no chyba w sobotę kierownik :wink:

Opublikowano

W końcu jakies męskie auto :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.