Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RS6 C6 5.0 V10 TFSI SPORTMILE 900PS/1100NM


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

musiałem w coś się zaopatrzyć bo nie wiadomo w sumie na kiedy oficjalnie będzie C7 tydzień temu dopiero pojawiły się kody wyposażenia wraz z cennikiem i nikt niczego nie "potwierdził" jeśli chodzi o terminy. Trafiła się okazja więc jest RS6 na takim koksie że nie wiem czy będę miał szybsze auto kiedyś ...

Obowiązkowo na spot w niedziele :)

no chyba w sobotę kierownik :wink:

Oczywiscie ze w sobote :) godz 17 tam gdzie zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest kurna chore!!!!

Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Tak coś własnie za cicho mi było ostatnio w temacie C7, myślę sobie -a sprawdzę inne. I jeb... Obuchem w łeb.

pytanie, które już tu padało, czy będziesz w ogóle w stanie się go pozbyć :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim marzeniem jest przejechać się parę km tym cudem, Strach marzyc o zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie. Swietne auto i jedzie niesamowicie. Gdzie te moje niecałe pińcet koni...

Następny spowalniacz sie odezwał :decayed: Szymon graty :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Setup zimowy :wink: i obecny wygląd

aab576cf0040835am.jpg

a2ac863b2b2521e5m.jpg

e1bf9ebafb92ed44m.jpg

e5ffcc0d99f143e4m.jpg

caac19c579af3959m.jpg

Mały update

auto zostanie niedługo wystrojone pod setup który posiada czyli R1K czyli okolice 900-950PS/1200-1250NM bez nitro. Na nitro będzie kapkę więcej

Edytowane przez szymeniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka widać, że wszystko drutowane, ledwie się to wszystko trzyma na tych trytytkach :bag:

Swoją drogą jestem pod wrażeniem, że trytytką dają radę do 300km/h :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No blacha na szybko była montowana :wink: a i 330 wytrzymały. Sufit nie wiem czemu biały jakoś mi to zwisa. Fajnie się jeździ, komfortowo i szybko.

Różnica do C7 jest bardzo duża jeśli chodzi o wykonanie i design a także materiały we wnętrzu na plus dla C7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez kitu ale jakby zliczył wszystkie NM z Twoich aut to pewnie spokojnie stykało na 7 dobrych furek :kox:

Auto ma potencjał i ktoś nie zawahał się go wykorzystać. :banan: :banan:

Upalaj ile możesz jak to ma być przejściówka :disgust: :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek u Ciebie to chyba niebiescy jacyś wrażliwsi :D

po 3City tylko raz widziałem Tomasa by miał blache :D


Auto jest mega, sufity dekory olewka, ktoś składał dla siebie jak chciał. nie są to atrybuty niezbędne.

Szkoda że grzanej kiery nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszło mnie teraz, czy by sobie nie zostawić RS6 C6 i zamówić zamiast RS6 C7 dopasionego na maksa Allroada 3.0BiTDi :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża będzie różnica cenowa po wszystkich rabatach? Dopasiony bi-tdi też tani nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża będzie różnica cenowa po wszystkich rabatach? Dopasiony bi-tdi też tani nie będzie

150 tysięcy lekko

RS6 na pełnej opcji bez ceramiki 560 tys, Allroad 420 maks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że istotnym czynnikiem jest Twoja zmienność upodobań, i prawdopodobieństwo, że C6 może się dla Ciebie zrobić ''za stare'' w pewnym momencie, i wtedy gotowe C7 do modzenia już masz na zapleczu. A tak to znowu utopić, sprzedawać allroada, stracić na nim i na nowego RSa wydać taczkę sosu. Nie jest to głupi pomysł oczywiście, allroad piękne auto, ale zawsze jest to ALE. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że istotnym czynnikiem jest Twoja zmienność upodobań, i prawdopodobieństwo, że C6 może się dla Ciebie zrobić ''za stare'' w pewnym momencie, i wtedy gotowe C7 do modzenia już masz na zapleczu. A tak to znowu utopić, sprzedawać allroada, stracić na nim i na nowego RSa wydać taczkę sosu. Nie jest to głupi pomysł oczywiście, allroad piękne auto, ale zawsze jest to ALE. :wink:

Dokładnie o tym samym pomyślałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz chyba z tipa zostaną wióry :) ale i tak zf zrobił niesamowita robote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz chyba z tipa zostaną wióry :) ale i tak zf zrobił niesamowita robote

Limiter na 1250NM skrzynia z 6.0 V12 TDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...