Treść opublikowana przez walada1987
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tez bym się z chęcią przyturlal
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja do wtorku bylem w Chlopach
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Dzięki wielkie za mile spotkanie i grila po dłużej przerwie. Nikos padl do domu nie dotrwal. Moja zona nareszczie zmienila zdanie o a4klub i juz pyta kiedy powtorka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
ja jade ale bez noclegu na samego grila wpadne r zodzinka bo ostatnie dwa tyg mialem urwanie łba i kompletnie zapomnialem o wyjezdzie a do tego tapatalk zdechl i nie jesrem na bierzaco
-
Spoty Katowice i okolice
Witojcie Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojce Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Ja tam nie jestem zwolennikiem długich wypraw rowerowych ale od czasu do czasu mogę sie przejechac gdzieś tam np do szymocic na grila Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Moze za 10 lat osiagne tegoroczny wynik Nie no dal bym rade autem Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Ja dzisiaj do pracy 3.67 km rowerem pomału zbieram km ale do was to mi w h#J brakuje Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Witojcie Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja mam gorszy Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Sprawdz pw Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Ja sie pochwalę zaliczyłem dzisiaj 9.74 km bo auto na warsztat odstawiłam i nie miałem jak wrzucić ale zawsze cos Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Panu jest sprawa poszukuje notariusza konkretnego z zarazem żeby z mnie nie zdarl wszystkiego Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany pytanko szukam notariusza żeby był przystępny w cenie i konkretny w robocie Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gratki panowie i zdrówka dla mam i pociech Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Podpytaj tomaszstn Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Jednak nie dało rady szkoda ale PLN-y warzniejsze Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Domyślam się będę cie nekal po 20 na whatsup Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja dorzucę drugiego Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Yyy ... Nein... Nie sprzedaż nie żebym cie podpuszczal [emoji14] Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Yyy ... Nie Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
W sumie arturoo tez pożycza i no ze odsetki komornicze mogą zabić Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Ja moga byc ale dopiero po 20 Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka