Treść opublikowana przez walada1987
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A jak bym ja chciał to ile musiał bym wysypac Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A jaka ceramikę narzucasz i jaka kasa za ta przyjemność . Diman postaram sie Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Teraz to passat jak tramwaj wyglada bo sie ze wstydu kola pochwały Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to tak mam tylko ze na ta chwile wpadł zimowy offset jak zabezpieczeń lato to na spocisza sie przykulam Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja mam 19 8.5 J i nie zakładałem żadnych dystansow wszystko jest rowne z buda no chyba ze chcesz żeby wstawało to min 5mm musisz zazucic Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Dam 2000 Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
https://www.traxelektronik.pl/.../kamery/kamera.php?pkamnum=233 @szymeniu nie musisz sie martwic o dojazd i podjazd na BT Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2018
Jak by ktoś się jeszcze wahał czy lato czy zima ... https://www.traxelektronik.pl/.../kamery/kamera.php?pkamnum=233 @szymeniu nie musisz sie martwic o dojazd i podjazd na BT Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak by ktoś się jeszcze wahał czy lato czy zima ... https://www.traxelektronik.pl/pogoda/kamery/kamera.php?pkamnum=233 [mention=41986]szymeniu[/mention] nie musisz sie martwic o dojazd i podjazd na BT Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2018
Dla tego z niechęcią ale niestety wsaszilem offset zima Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak na razie masz tylko 30 cm śniegu Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też i do tego WyborowaWysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Witojcie Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2018
Jadę passatem 2.0 tdi z dsg laweta mam pod ręką znaczy pod tel Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2018
Ty nie dasz rady... Jak to nie Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2018
Ja tez mam już lato ale zobaczymy może mnie nadzieja nie zawiedzie i sie uda a jak nie to w czwartek rano przekladka Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
8.45 to ja już będę kawę pil w zakopanym z tesciem Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
+1 Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Chyba w green room Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
A co rozgrzeszenia ci cza takie rzeczy to na BT Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Ty to chyb nie to forum [emoji14] Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bedzie ktos Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Już czytelnie Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wybiera się ktoś dzisiaj czy wieczorem mam ćwiczyć przed BT podnoszenie ciężarów