Treść opublikowana przez walada1987
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Oj tam oj tamto tylko dwa pedały Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
A Basia bedzie Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Jo mam bisekaualny [emoji14] Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Dla tego ja kupiłem budrzetowke bo tak jak Mario na pewno nie zrobię tyle km a jazda do pracy i powrotem czy trasa do Gliwic lub w koło komina w zupełności wystarczy Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Jo tez kupiłem . teraz trzeba przyszłość nogi do drogi Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak żeście mi wywiercili dziurę w brzuchu ze się zdecydowałem i jednak jada na BT Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman patrz w pw Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie obrażaj tak mondrego zwierzątka [emoji14] Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie miało być niszczenie tylko poszczenie Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Witojcie Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj nie przesadzaj to juz nie te czasy ze się trzyma wstrzemięźliwość od wszystkiego nie żyjemy w czasach PRL czy komuny każdy ma prawo do obchodzenia postu we własny sposób jak mam ochotę na mięso te je po prostu zjem [emoji14] Tomeczku jak ty masz ochote na poszczenie jak za dawnych lat to prosze cie bardzo ale nie mów innym co mogą a co nie [emoji4][emoji6] [emoji14] A poza tym kto powiedział ze ja jadłem z mięsem a nie vege [emoji14] Ale zaczekaj ... W zeszłym roku na BT świnka ci smakowała ;P w tym roku tez będzie to oznacza ze nie bedziesz jej spożywa [emoji4] [emoji14] Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Byliśmy na kebabie już ja 20.40 wyjezdzalem z kebaba a reszta jeszcze zostala Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Podziękował za takie zgranie i w końcu większą ekipę nazarlem się jak swinia masakra ale raz na jakis czas można. Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I tomaszstn też już jest załatwia dwa kółka Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jo już czekom Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ok to ja tez jakoś tak się zhawie6 Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie to na która się spotykamy! Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
A ok. Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Tzn Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
A do savesa ktoś pisal Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Już dostał sms Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Ja jadę na 100% tylko nie wiem jeszcze czy autem czy rowerem to wyjdzie w praniu czy kupie rower czy nie Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
A co byśmy kupowali na grila i jak to robimy każdy sobie czy zrzuta i jak na zatorze jeden robi zaopatrzenie bo nie ukrywam było zawsze za***iste zarlo Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
To moze i ja sie ogarnę i kupie rower Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Sory za bledy Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka