Treść opublikowana przez walada1987
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2018
÷1 Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja będę po 20 ale chyba na szybie żądło tylko Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
I tak musze do Gliwic po pracy jechać po syna wiec kebsa wsune Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Bedzie dzisiaj kto na zarelko i pogaduchy . jak by co to kilka min po 20 mogą byc Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Witajcie. Możecie mnie niestety wykreślić z listy na niedzielny wypad bo mnie rozkłada jakieś guwniane chorubsko a myślałem ze sie przejade z wami Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Brawo ty Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2018
Ja już nie mam nawet kategorii do sterowania bo nawet audi już brak ... No chyba ze konkurs tańca czy test z wiedzy ... Ale tez ciężko bo konkurencja duza Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hamerku to nawet rower masz odpicowany Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2018
Co niektórzy zaczynają dzień wcześniej [emoji3] Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka Kosmita widzimy sie jednak
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Przydało by sie trochę wypocic po piątku a dwa x 5 min to chyba podolam Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
+1 Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
A na kiedy to ? Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Ja bym sie w niedziele z wami wybrał ale znając was i to ze jezdzicie w miarę regularnie to ja nie podałam znaczy moja d*pa jutro pierwsza przymiarki jak na razie skromne 4 km praca i s powrotem ale zawsze cos Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Wim Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Ale może miszka dołączy Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Nie jedzie już z nim gadałem ma inna imprezę radiowa Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie a powoedzcie mi taką sprawę bo już nie dużo nam zostało do BT kiedy będziemy się zgadywać jak jedziemy, kto z kim itp. Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
XIX Ogólnopolski Zlot i XII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 23-25 Marca 2018
Kasiura została wyslana Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Potwierdzam Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
A z kad wiesz masz nr do tamtego kolegi ... Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Ty diman ty tez masz b'twin nawet nie wiem czy nie taki jak ja Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Morsik nie martw się ja kupiłem urzywke kolka 26' rower wiem ze da rade ale gorzej ze mną ja prosze organizatorów oraz logistykę żeby samochód serwisowy bądź R była w pogotowiu Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
100 km oszalales ja nie wiem czy dojade ta trasę w maju ja mam problem z przejechaniem z Pyskowice do Gliwic a ty mi mówisz o 100km Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Wiem o tym ale przynajmniej mija zonka by miała z kim oogadac Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka