Treść opublikowana przez walada1987
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Ja sie pisze oczywiscie samochodem chyba ze mnie coś jednie i kupia rower . Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Obserwuj wątek bo narazie mało chętnych najprawdopodobniej jutro wszystko sie wyjaśnić czy wogule ktos sie zjawi . Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Ty się o pasek ale swój w spodniach morzesz martwić [emoji4] a nie o mojego pastucha on jest w lepszej kondycji niż ja [emoji14] Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Ja mogę wam graty wziąć bo ja nie posiadam roweru ani chec I na niego wiec jestem zmotoryzowany Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja mam wolne wiec mogą wpaść Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
No to cyk .... Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Jestem za. A może być to 26.05 co wy na to. I czy byli byście chętni na busa 9 os Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Panie starszy rady to jak działamy czy jak Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Witojcie widzę ze dzisiaj nawet nie ma co planować spota bo cisza tu starszna Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Degustatorzy bądź smakosze Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Termin mi pasuje Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To h*j masz whatsupWysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dostales mejla Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
U mnie w Pyskowicach -5 Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Egon jak tam Grey warto poswiecic te prawie 2h czy szkoda czasu Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie ... Egon u mnie nie dość ze mroźna to jeszcze śnieżna Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Za czerwono jak dla mnie Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Reszta sie ukrywa ... Dawno cie nie było to jesteś trocha w plecy... To psssyyytt ... Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Tak trzymaj Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
A może multis się zabierze pogadaj z nim Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
To ja mam tez propozycje skoro nas tak mało to może by ogarnąć busa na 9 os umówić się gdzieś i pojechać wszyscy jednym Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Wysyłam drugi Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Pajda sprawdź email Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Ok Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka