Treść opublikowana przez walada1987
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Spoko a masz jakis namiar do sensi Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Te Filip dajesz na zator Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak na razie to tylko jeden chętny czyli ja Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Poloko patrz pw Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Oj tam. Teraz lepiej? Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Walada oddał swój glos na tak Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
9oze będę ale jak już to dopiero o 20 bo prace koncze Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Walada tez się pisze, do kiedy kasa ? Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A nie długo się zator zbliża Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Pajda nowe mody się szykują ... Bedzie DRL i kierunek płynący ... Zabawę czas zacząć Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Popatrz, popatrz kto zawitał Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Stasiu pw Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja zawsze na motulu jeździłem i raczej powrotem wleje Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pomoc nie to mi mechanik lal z beczki ... Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja po 8 teraz mam wodę zamias oleju i mam fuchsa zero lepkości jak woda czarna nawet nie czuć bo olejem Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak jeszcze mam Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dziadek dowcipniś [emoji4][emoji3] Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Stasiu pw sprawdź prosze Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Motula używałem cały czas w audi i raz miałem w pasku ale znajomy mnie namówił na fuchsa i się przejechałem bukowy jest i prawdopodobnie wrzucę do motula... Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Spoko Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
I co ile wymienisz bo to longlife Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie pany. Takie pytanie jaki olej lejecie bo czeka mnie wymiana i nie wiem jaki lac Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Witojcie pany. Pajda jaki olej lejesz do siebie? Bo nie długo czeka mnie wymiana A mam Fuchs 5w30 i taki średni . Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Egon pw Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Egon sprawdz pw Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka