Treść opublikowana przez walada1987
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No co za dużo wolnego było. [emoji23] Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To pod kebsem nie staniesz, ni uja Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O h*ja... Ale mię się poyebalo czemu tak hmm... Ale wiemy o co kaman. :D Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No raczej skoro dzisiaj czwartek ;p to jutro piątek Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dawaj jutro na gliwice Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jal się ino na kato siedzi to tak jest :-P Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To jest już nas trzech. Dobry początek :-D Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jeatem za. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Brawo ty Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Ja jak coś to chwilę po 20 mogą byc Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie w nowym roku. Wszystkiego najlepszego Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Ja z chęcią a reszta?? Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Siema na nowym roku. Wybiera się ktoś dzisiaj Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
To zdrowie tych co nie mogą :-P :-D Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To spoko Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A cena bo u mnie jeat ten duży 180 A Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A wymienia od razu na miejscu i czy nie orietujesz się jaka cene maja Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pamy gdzie zregenerować alternator Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mogą Ci pożyczyć żebyś se zagrał jak skończę ale gierka nie na sell Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mario prezent świąteczny mecze i powiem ze jakoś d*py nie urywa początek gry... Zobaczymy jak będzie dalej Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Mario świąteczny prezent męczę i ppwoem że jakoś d*py nie urywa początek gry zobaczymy jak będzie dalej Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Witojcie Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie w te święta. Pucek gratki i zdrówka dla zonki i maluchow Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zdrowych, spokojnych oraz radosnych świąt, spelniemia marzeń oraz Boskiej pomyślności Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Zdrowych, spokojnych oraz radosnych świąt, spelniemia marzeń oraz Boskiej pomyślności Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka