Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

walada1987

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez walada1987

  1. A tak przy okazji to witojcie ;-) Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
  2. Pajda patrz pw Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
  3. Ile w dół bo u mnie -40 i jest gites Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
  4. Ile w dół Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
  5. No ładnie ładnie , ja może będę szukał takiej do siebie Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
  6. Nie znajomy z pastucha sprzedaje i się zastanawiam Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
  7. Witojcie. Pajda co sadzisz warte 500 MODEL RCD 510 Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
  8. [emoji106] Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
  9. [emoji13] Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
  10. Stachu czepiosz się Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
  11. Stanley może to dla farta : https://prezentmarzen.com/supersamochody/ Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
  12. Jak by cc wyszło w kombi to czemu ni[emoji13] Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
  13. Czyli nikogo nie będzie ok Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
  14. To na forum czy od razu na kebsa Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
  15. S dzisiaj na kebsa ktoś się wybiera bo ja moga być po 20 Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
  16. A jakieś znaki szczegulne Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
  17. Nie koniecznie jak będzie totka to więcej os będzie wiedziało u może ktoś wychaczy Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
  18. Diman zapodaj fotkę może się znajdzie gdzies Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
  19. Majki w piątek się widza z twoim lakiernikiem dzięki za namiar Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
  20. Spoko to poczekam w h*j trochę się spuznilem [emoji14] Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
  21. Stasiu poszło PW Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
  22. Stasiu poszło PW Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
  23. Złapany 30 min temu Gliwice częstochowska. Pozdrawiam Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
  24. walada1987 odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w Audi A4 B6/B7
    Jak będziesz na etapie zakupu to ci dam namiar na chłopa co ma ori a jak nie ja to uderza do hamera bo też u niego mi zamawial Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
  25. walada1987 odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w Audi A4 B6/B7
    Najprawdopodobniej ja w pastuchu mam takie same czujki i za czarny nie pomalowany ori valeo płaciłem chyba z przesyłka 100 Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.