Treść opublikowana przez walada1987
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie po 4 dniach remontów no to psyt Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Witojcie po 4 dniach remontów no to psyt Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A nie orientujesz się czy do Passata b6 tez ogarniaja Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Witojcie Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Nikt nic nie wie po za nimi [emoji16] Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ahoy Germania welcom Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie porostu zdarzyło mi się parę razy jeździć automatem zanim się zdecydowałem na swój i ja zawsze lubiłem wygodnictwo i jak nadarzyła się okazja na wypasiony samochód z automatem to nawet się nie zastanawiałem . Dla mnie wygoda jest najważniejsza i im mniej musze robić przy tym żeby rozkoszować się jazda tym dla mnie większą frajda z urzytkowania Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tzn Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Właśnie miałem pisać że u dimana siedzi Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie martw się ją się po 10 latach manualna przesiadłem na automat Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiem ale to fajne lenistwo [emoji3] Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja tam nie narzekam na wygodę automatu ale jak wsiadłem ostatnio do staruszki 2.5 w manualu to się zastanawiałem czemu nie zmienia sama ale to tylko chwilę a potem powrót do korzeni i jazda Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zamiast się jeszcze fochac na moderatora może właśnie wypadało by się zapoznać z ludźmi i poznać ich historię lub przynajmniej dowiedzieć się czemu ktoś do ciebie pije Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tom jak chcesz to zapraszam Z tym komentarzem to trafiłeś bardzo źle ... nawet powiem ze nie masz taktu Pasek dzisiaj 40 mm w dół na pierwszej focie przed modem a na drugiej po ... Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Dzisiaj pasek 40 mm w dół ... pierwsza fota przed modem druga po ... Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja jeszcze nie wiem jaki jest luz bo nie odebrałem jeszcze auta
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przypuszczałęm że będzie coś do zrobienia ale nie aż tak szybko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Poszło PW
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak z Nienacka dostajesz info że musisz przygotować ok 2 tyś to czytasz coś ale średnio się na tym skupiasz ... teraz czekam jeszcze na odbiór auta i na relacje mechanika gdzie co i jak się wyrobiło obstawiam wałek i imbus i na ile kasy mnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tomeczku ja już to czytałem tylko pytałem co zrobić ...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
warsztat powiedział że wyrobiony jest napęd pompy ale nie powiedzieli co w nim jest wyrobione
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
panowie powiedzcie mi taka rzecz 1. gdzie zregenerowac pompe oleju ? 2. czy warto kupić nowa w aso za 900 zł 3. jaka pompa z 1.9 będzie pasować pod 2.0? która z opcji najleprza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
będzie ktoś dzisiaj czy niet bo mam ochotę na kebsa i bym podjechał po 20
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Horny mam sprawę odezwij sie Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka