Treść opublikowana przez walada1987
-
Spoty Katowice i okolice
slucham dalszych wypowiedzi bo jak nie to w piątek wpadną na auto
-
Spoty Katowice i okolice
co masz na myśli normalny hebel??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ORI 219474 ALE dsg ROBI ROBOTĘ
-
Spoty Katowice i okolice
TO SĄ KOŁA Z A6 C5
-
Spoty Katowice i okolice
Pajda myślisz ze będą dobrze leżeć na vw Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Ale lampek tak od spodu nie robiłeś fotek Chodzi o to czy widać diody jak popatrzysz na lampke Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Pajda jak będziesz miał chwile to pstryknij fotę lampek od spody czy widać diody i jak Ci ten środek swiwci. Stasiu na razie brak osw tablicy ale jak będzie miał to i tak biorę do siebie to ci wezmę jak będziesz dalej chcial Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Pany dzięki za spota diman o pajda fajne te wasze gokarty. Akjam fajnie w końcu osobiście cie poznac Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany dzięki za spota diman i pajda fajne gokarty Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Ja jestem na parkingu c Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Gdzie jestescie Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Ja na 19 bede ale max Godz i spowrotem bo grafik napiety Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Ok Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
To na którą i gdzie się zglosci Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Ok. Sprawdź pw Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Stanley będę się zaopatrywal u tomnik w ledy chcesz cos Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wolałem wziąć to i mieć zapas gotówki niż tamto q które oglądałem za 29 tys i jak by mi coś zdechlo tak leżę i kwicze a tu mam wszystko w idealnym stanie i jeszcze gotówkę w kieszeni na ewentualne naprawy i do tego młodsze niż tamta audi i lepiej wyposarzone wiec nie było co się zastanawiac Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
a no jakoś tak mnie urzekł i do tego DSG zrobiło resztę roboty
-
Spoty Katowice i okolice
a na którą sie widzimy
-
Spoty Katowice i okolice
Wlasmie pobieram ale nie umiem namierzyc tej od telefonu premium Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Aha ok Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Pasek Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Stasiu dasz rade ogarmac instr ori do paska b6 pl jak ta to za ile Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Pajda poszło pw Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie no ponoć nie warzny samochód tulko ludzie tak słyszałem :-D Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka