Treść opublikowana przez walada1987
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie Naciapane z liczydla
-
Spoty Katowice i okolice
W 216 przecież nic się nie działo a stanley był w 116 [emoji13] [emoji13] Naciapane z liczydla
-
Spoty Katowice i okolice
Tera się zacznie kto koliek widział kto kolwiek wie... [emoji13] [emoji23] [emoji16] Naciapane z liczydla
-
Spoty Katowice i okolice
Witojcie Naciapane z liczydla
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie Naciapane z liczydla
-
Spoty Katowice i okolice
Czus na BT nic nie mowil Naciapane z liczydla
-
Spoty Katowice i okolice
Stasiu masz pw Naciapane z liczydla
-
Spoty Katowice i okolice
Witam Naciapane z liczydla
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam panowie Naciapane z liczydla
-
Spoty Katowice i okolice
Witojcie nie ma to jak poniedziałek w pracy od rana ... miłego dnia wszystkim
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie nie ma to jak poniedziałęk w pracy od rana ... miłego dnia wszystkim
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki wszystkim za zlota... Czekam na Zator Naciapane z liczydla
-
Spoty Katowice i okolice
:-D Naciapane z liczydla
-
Spoty Katowice i okolice
Na BT jest ich pelno Naciapane z liczydla
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tomasz wyrazy współczucia raz jeszcze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron pw poszlo
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jutro o tej godz to ja będę jeszcze w trasie Naciapane z liczydla- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty to ja Ci podstawie swoje jak juz będziesz w ferworze walki to machniesz dwa od razu Naciapane z liczydla- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja ją najpierw muszę kupić a oprócz tego będę miał coś jeszcze dla chętnych- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
trzeba myśleć perspektywicznie model wybrany teraz tylko pojeździć i posprawdzać czy coś się nada ale to po powrocie z BT- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja z latem jeszcze poczekam ... tak do b7 ... b5 to by wyglądało jak wóz drabiniasty- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Najpierw dobre b7 kupić potem mechanika i a następnie kola Naciapane z liczydla Zawartość dodana 0 minutes later Ja bym już brał rezerwę po zakupie trzeba też miec Naciapane z liczydla Zawartość dodana 7 minutes later a powie mi ktoś jaki to model bądź nr Zawartość dodana 28 minutes later Miron wiesz już coś nt pokoi kto z kim i dla czego ??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I takie są na nich continental 235/35/r19 Naciapane z liczydla- Spoty Katowice i okolice
Pytanie 2800 + kw opłaca się czy za drogo 19" 5x112, ET45 , 8,5Jx 19H2 z opona po jednym sezonie continental Naciapane z liczydla - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE