Treść opublikowana przez walada1987
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja się pisze na chwile Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
A ja moja ostatnio nie wiem jak jeździ 2.5 BZ turbo Naciapane z GT-N7105
-
Doroczny STRZALIK W CITY ROCK 28.01.2017
Skoro ty pijesz ostatni raz to ja zaliczam zgona za nas dwoje ... jak odchodzi z na emeryturę bez alkoholowa to czy ci kondolencje składać [emoji33] [emoji84] [emoji13] Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Tego nie wiem bo mi funduszy nie wystarczy na pewno wiec nie pytałem o szczegóły
-
Spoty Katowice i okolice
Puck jak szukasz b8 to uderzaj do miszela bo dzisiaj przywiózł czerwono 1.8t q Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Właśnie złotówki to ja mam ale nie aż tyle ale cóż może kiedys Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman po poszlo Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Ravu nie tylko ty ja po Zatorze jak mnie saves przewiuzl to nie mogę tego auta zapomnieć i tylko na razie pozostało mi mazyc o RS4 Naciapane z GT-N7105 Diman poszło pw Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
I Arturoo jednak się myliles to nie pompa wszystko po sprawdzane wymienione koncowki wiązki od pompy vp44 i pompy paliwa w baku bo zwierzyna dorzarla profilaktycznie wymiana filtra i grama bombelka nie ma [emoji39] jeszcze czujnik g210 sprawny musze namierzyć i będzie miód malina [emoji14] [emoji13] [emoji12] Naciapane z GT-N7105
-
Doroczny STRZALIK W CITY ROCK 28.01.2017
To mam rezerwować sobotę czy nie Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Będzie dobrze ja nie chce 20k za za nią a one chodzą w granicach 7 - 9k ja chce 5k i niech ją biora Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam was serdecznie pisze do was z prośbą może ktoś z was się natkna na to auto bądź był by miły odjechać i ocenić czy warto było by po nie jechać z góry dziękuję bo ja mam 300 km do niego wiec prośbą do was https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-8-turbo-163km-benzyna-totalny-full-skora-navi-xenon-idealna-ID6yIKpL.html#496bcfe118 Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam was serdecznie pisze do was z prośbą może ktoś z was się natkna na to auto bądź był by miły odjechać i ocenić czy warto było by po nie jechać z góry dziękuję bo ja mam 300 km do niego wiec prośbą do was https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-8-turbo-163km-benzyna-totalny-full-skora-navi-xenon-idealna-ID6yIKpL.html#496bcfe118 Naciapane z GT-N7105 Przepraszam nie te spoty Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Ale już nie długo 5 lat ja wspieralem żeby dobrze służyła i juz mam jej dość niech się ktoś inny martwi Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Jak pompa to lipa bo szkoda kasy wsadzac Naciapane z GT-N7105 Nie ma to jak powrót do roboty po 2 tyg l4 Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Się okaże jutro Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
ale co
-
Spoty Katowice i okolice
Nie wiem co ale rok temu była faktura na ponad 2300 zł wiec coś chyba zrobili Naciapane z GT-N7105 Ale jak by pompa z chodziła to by jakieś błędy byly Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Pompa mój wujek robił w bosh w opolu Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
nie ma takiej opcji dopiero co robiona
-
Spoty Katowice i okolice
spoko a szkoda
-
Spoty Katowice i okolice
Stasiu jak będziesz miał chwilę to sprawdź pw i jego zawartość
-
Spoty Katowice i okolice
poprzedni mechanik sciągał bak i go albo c**jowo podłączył spowrotem albo nie wiem co bo przed tym nie było nic ...
-
Spoty Katowice i okolice
Tak miałem być ale auto poszło na warsztat bąble w układzie paliwa ... i cofające się paliwo mimo 2 zaworów zwrotnych ciekawa sprawa ... i znowu koszta już mam jej dość czekam na info od stanley i jak by co wale ją oglądać jak lipa będzie to szukam dalej i czekam na info od miszela
-
Spoty Katowice i okolice
ja właśnie położyłem dzieciaki i czas na relaks no to pssyyyttt