Treść opublikowana przez walada1987
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Temat na fb założyłem ja bo chciałem uzyskać jak najwięcej opinii a auta nie szukam na juz mam trochę czasu z muszle gadałem wysłałem mu mejla z wytycznymi i czas pokaże Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
No co na coś cza zwalić wine Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Browar x 5 i wuda a do tego słownik mi w tel szwankuje Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Czy wpadasz na sporą do nad Naciapane z GT-N7105 Do tychow Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
A jesteś jutro na Tychach na spocie Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Nasze zdrowie a twoja spokojna trasa i dotarcie do celu Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
To zdrowie twoje ja i ucho ubolewam ze z nami jutro cie nie bedzie Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
u mnie ju z po raz 5 i się kończy chba cza coś mocniejszego ...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hamer 100 i jeszcze wiecej najwidoczniej koleś nie odróżnia s line od zwykłej b7 z dobrym wypasem ale cuż ... jednak s line to s line a mnie martwi ta skrzynia bo nie mam bladego pojęcia o niej a co to za bawarka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja wiem że mógł by pomóc ale jak wg was to wygląda czy ta opcja jest spoko i zastanawia mnie skrzynia czy awaryjna czy już ta poprawiona
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
e tam może i ładne ale jednak zostane przy a4 ale nie moim smoku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co to .... czyżby BMW Naciapane z GT-N7105 a tak na powarznie warta uwagi czy olał pies
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chłopaki prośba o waszą ocene : https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-8-turbo-163km-benzyna-totalny-full-skora-navi-xenon-idealna-ID6yIKpL.html#496bcfe118
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie tylko tel piwo robi swoje ... ale zrozumiałeś o co mi chodzi Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Ale Arturo ma b5 Naciapane z GT-N7105 chłopaki prośba o waszą ocenę : https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-8-turbo-163km-benzyna-totalny-full-skora-navi-xenon-idealna-ID6yIKpL.html#496bcfe118
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty to mus kiedy masz czas żeby dać się karać twoja Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany takie pytanie jak oceniacie skrzynie automat w b7 Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
A powiedzcie mi jak tam żywotność skrzyń automat w b7 Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ostatni co prawda ale miło że nas nawiedziłeś
-
Spoty Katowice i okolice
nie omieszkam zapytac i też się ku tej opcji skłaniam ale korci mnie to 2.0 200km
-
Spoty Katowice i okolice
Miron mówił że wszytstko zależy od banku jedni mogą przyznać 30k a inni nawet 50k więc tu dużo zależy ale jak bym miał brać 50k to min b8 lub wyżej bym celował
-
Spoty Katowice i okolice
to osobno wizualnie ( zewnętrzne op) mi się nie podoba
-
Spoty Katowice i okolice
auto + opłaty rejstr. jak starczy na coś jeszcze to by było fajnie ale wiem że raczej mało realne za zadbany egzęplarz
-
Spoty Katowice i okolice
diman szkoda lasu ... a na czerwone cudo jeszcze się jakiś młodziak napali i kupi może nie za tyle co bym chciał ale zawsze cza mieć jakis margines do negocjacji ja może i nie wejdę ale ty z horneth to tak to dacie rade
-
Spoty Katowice i okolice
o ile miron się spisze to jest chwila momęt ale nie moge sobie pozwolić na wyebanie 30k i potem huy w d*pa kredyt na auto a na mechanika brak i ani auta ino dłóg dla tego sie was radzę co byście zrobili