Treść opublikowana przez walada1987
-
Spoty Katowice i okolice
Że 140 na max 220 km ciągnąć Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
postaram się nie korzystać z pomocy innych zartownisiow ale nie wiadomo jak skończę Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
A jak można spytać ile cie ta operacja pociagla jak nie chcesz pisać na forum to pisz pw bo ja będę szkal do 2.0 tdi blb Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tylko nikt nie powiedział ze musze zakończyć noc w swoim pokoju :-D Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
+1 Dla tego moja zostaje w domu z dzieckiem [emoji23] [emoji13] Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Twój sezon ucho widziałem już :-D Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pajda ani mow nie mów tez mam smaki na kielbache ale już nie bawem sezon cza bedzoe zacząć :-)) Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja się z wami zabieram z wami z kato z mieewszych bramek tylko ze ja lecę najpierw na zakopane a potem do BT Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman dzięki za chęci pomocy ale tak jak ci mowolem to moja jednak jedzoe z mną ale do Zakopanego ja zrzucam z małym wiec jednak jadę swoim Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Witojcie to ja mam pełen luksus mój się budzi i znajduje sobie sam zajęcie dopoero jak jest głodny to nas budzi Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jedzie ale bierze grisze Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ok a będzie ktoś miał miejscowke czy mam jechać sam swoim Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Stowka multis Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Egon będziesz miał jedno miejsce w aucie na BT Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
akjam co to masz za rolkę i jakie wym
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie to jak będziesz dzielił to nie zapomnij o mnie A i jak ktoś chce to będę miał wolną furę więc moga kogoś zabrać... chyba że mnie ktoś weźmie z sobą ??
-
Potrzebna pomoc ...
Witam kolegów i koleżanki mam takie pytanie może ktoś z was kojarzy ten samochód : https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-2-0tdi140kmblbgodnyuwagipolecam-ID6yM55x.html Jeśli posiadacie jakieś informację bądź jest ktoś z okolic tego ogłoszenia i był by tak miły wspomóc to będę wdzięczny . Z góry dzięki i pozdrawiam Adrian.
-
Opinia
Witam kolegów i koleżanki mam takie pytanie może ktoś z was kojarzy ten samochód : https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-2-0tdi140kmblbgodnyuwagipolecam-ID6yM55x.html Jeśli posiadacie jakieś informację bądź jest ktoś z okolic tego ogłoszenia i był by tak miły wspomóc to będę wdzięczny . Z góry dzięki i pozdrawiam Adrian. Zawartość dodana 5 minutes later Prośba do moderatorów temat do zamknięcia napisany nie w tym dziale . Dziękuję
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie Pany ... Takie pytanko co jest łatwiej i taniej dołożyć do b7 RNSE czy kiere multi ??
-
Spoty Katowice i okolice
Witojcie Pany ... Takie pytanko co jest łatwiej i taniej dołożyć do b7 RNSE czy kiere multi ??
-
Spoty Katowice i okolice
to dej nr na pw to byda dzonił
-
Spoty Katowice i okolice
Stasiu bedzieta po 20.30 na scc czy kaj indziej
-
Spoty Katowice i okolice
pajda nie wiesz czy multis zno się na odzyskiwaniu danych z tel ??
-
Spoty Katowice i okolice
pany gdzie was złapia ok 20.30
-
Spoty Katowice i okolice
CHODZI MI TU NA MIEJSCU