Treść opublikowana przez walada1987
-
Spoty Katowice i okolice
Witojcoe Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tez bym obstal przy białym. Tylko ze diman ma diesla a ja nir cjce zajezdrzac diesla bo mało km robie Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 8 minutes later Witojcie Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
tak jak mówiłem polak potrafi a szpachla czyni cuda
-
Spoty Katowice i okolice
Mówisz że cały komplet do b7 2.700 zł
-
Spoty Katowice i okolice
tylko jak mam do 12 l auta wysypać 10 tyś żeby mieć q to wolał bym je dołożyć do kasy którą mam i szukać b8
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
srebrny miał bok lewy robiony w aso w de stasiu widział
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No no to było grubo... Żałuję że nie dałem rady wpaść ale gratki Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty a zbaczając z tematu jak tam żonkiś się czujesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
fizyczne idzie to zrobić ale czy ja to zrobię to nie wiem czy nie będzie mi szkoda kasy
-
Spoty Katowice i okolice
ja 2.0 tfsi ... ale rozwarzałęm 2.0tdi lecz za mało robie żeby zajeżdżać diesla
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie pierwszego takiego widziałem ... ale bardziej mi leży ten sedan Zawartość dodana 1 minute later sedana Stasiu mi przejrzał i bardziej mi historia odpowiada bardziej realne Zawartość dodana 1 minute later a dał byś rade jechać ze mną na tyg obejrzeć ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-s-line-ID6yHPdb.html https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-s-line-quattro-2-0t-200km-bose-bixenon-CID5-IDkC52V.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tylko że czemu się wacham właśnie czy wybierać poj bag. czy q. Wiem że q można dołożyć a z sedana kombi nie zrobisz ... choć jak to mówią polak potrafi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na Autocentrum h*jowo napisali zamiast klapa bagażnika to drzwi tylne więc pojebało mi sie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie poradźcie bo mam zgryz mam ofertę na dwa auta silnik już wybrany lecz mam problem pod tym względem sedan ma szersze drzwi i q a kombi ma większy bagażnik i nie ma q moc ta sama wyposażenie z małymi różnicami tylko chodzi mi o wasze zdanie czy lepiej wziąć sedan z q i mniej miejsca na bagaże czy kombi bez q ?
-
Spoty Katowice i okolice
Panowie poradźcie bo mam zgryz mam ofertę na dwa auta silnik już wybrany lecz mam problem pod tym względem sedan ma szersze drzwi i q a kombi ma większy bagażnik i nie ma q moc ta sama wyposażenie z małymi różnicami tylko chodzi mi o wasze zdanie czy lepiej wziąć sedan z q i mniej miejsca na bagaże czy kombi bez q ?
-
Spoty Katowice i okolice
Takiemu to dobrze Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 0 minutes laterBędziesz miał czas podjechać ze mna do chorzowa obejrzeć auto Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Ja niestety nie dotrę służba nie druzba jebac ktoś musi :-D Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka Zmiana planów 80/20 ze będę :-D
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To miłego wam tam ja niestety odpadam Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To jak narazie jest nas 4 os Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja bym też obstawal za forum chyba że tylko na kebsa się widizmy Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
a ja tankowałem pewnie .. to było dwuznaczne ale i prawdopodobne Adam dawaj jutro do nas na spota lub przynajmniej na kebsa co cerwone to cerwone
-
Spoty Katowice i okolice
od 7:00 do 20:00
-
Spoty Katowice i okolice
To podjezdrzas dzisiaj czy nie Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj tak dobrze scisniesz i wejdzie to co powiesz na burgera wielkości głowy z knajpy "U Gila" na przczynakiej w gliwicach? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka