Treść opublikowana przez walada1987
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak będą w Gliwicach lub Katowicach to na pewno się skuszę
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
Stasiu sprawdziłeś czy nie miałeś czasu ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja się pisze na kebsa a spota to uwidzymy zależy od pogody jak będzie lało to lipa Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Witojcie Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Nie bądź aż taki surowy od razu paścia... Nazwijmy to auto specjalnej troski :-D :-P a jak zmienię to owszem naj chętniej Pb ale id bidy wezmę 2.0 tdi :-D Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
ja w garażu trzymam drugie serce w razie W potem p&p na drugie i jazda dalej
-
Spoty Katowice i okolice
Ja mam a co byś chciał wiedziec Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Stasiu poszło pw Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Witojcie Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
+1 Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ten j**any sony ma coś takiego ale ustawia to co napisze zamiast poprawne wyrazy i nie potrafię tego ustawic Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ani jedno ani drugie poprostu dysleksja i dysortografia robi swoje Nie każdy jest tak za***isty jak ty [emoji13] Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Stasnley a co jest złego w szukaniu okazji to że szukam czegoś taniego to nie oznacza ze kupie shit a zwróć uwagę ze czasmi kupując taką okazję możesz wyjść na tym lepiej niż wtopic 40k w auto w które będziesz dalej wtapial kasę... Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie ja niestety odpadam muszą zostać dłużej w robocie Naciapane z liczydla
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja tez jestem za arena ale ja dołączę dopiero po 20 robota niestety Naciapane z liczydla
-
Spoty Katowice i okolice
Stasiu +1 dla ciebie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bo muszą twoja nowa suka oblukac Naciapane z liczydla
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
miron będziesz jutro ? bo jak wiesz kase wolę dostarczyć osobiście
-
Podziękowania i wrażenia ze zlotu Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Pierwsza Bukowina zaliczona szkoda, że bez fajerwerków ale cóż ... Organizacja super towarzystwo super tylko że szkoda że tak krótko Dzięki jeszcze raz i dozo za rok
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to postępy są oby tak dalej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
egon będziesz jutro na spocie ??
-
Spoty Katowice i okolice
Witojcie Naciapane z liczydla