Treść opublikowana przez walada1987
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
TomekA4 przed chwila na arenie gliwice Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja mogę wpaść na kebsa 20.30 Naciapane z GT-N7105 Jak będziecie jeszcze Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja dzisiaj o 20 kończę i weekend z zapaleniem okostnym szczęki za***ista weekend się szykuje Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
U mnie o 6 rano -5 Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
No to myk po Raciborakim zdradzę wam że może nie bawełny o ile walki szybko zejdą będę robił przeszczep serca i napędów Naciapane z GT-N7105 Wczoraj zaczęto dzisiaj już zaczyna brakować jak dla mnie najlepsze piwo Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A gdzieś koło Gliwic lub obrębie Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Horn jak u ciebie z czasem w środę to może byśmy się ustawili gdzieś i wpadł bym po manetkeNaciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
horny kiedy mi manetke podrzucisz ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany i panie dzięki za spota i kebsa w końcu zaliczyłem Pucek fajną masz ta małą pewno po mamusi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiceprezes zarządził [emoji12] wiec jedziemy pod forumNaciapane z GT-N7105 Ja się z jawie chwile po 20 Naciapane z GT-N7105 Będziecie pod forum czy na kebsie Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No co my jak taka jedna wielka rodzina a kebab to rodzinna wieczerza Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To weź ich z sobą [emoji12] Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jestem za forum Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Uderz do mirona Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Thx Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
że co proszę? Chodziło mi o tubę orientuje z c5 a6 sedan czy wejdzie do b5 sedanNaciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Polko najleprzego Naciapane z GT-N7105 H4mm3r powiedz mi jaka tura orientuje podejdzie do b5 czy z a6 c5 sedan wejdzie czy czasem modzicNaciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Arturoo ja tam nie narzekam może i złośliwe ale wytrzymale Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Stara ale jara Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Od tego jest vcds a nie rozbieranie fotela U mnie w b5 vcds nie pokazuje nic z podgrzewania foteli Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sprawdź kabelki ale do tego musisz rozebrać fotel Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie przrzesadzaj ale jak będziesz kodowa ze mu szyby zjada roku na przyciskami od szyb zubrzyckiego szukanie stacji i głośność Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie chciał bym być nie miły ale jest kilka tematów na forum jak to zrobić tylko wystarczy poszukać ale z tego co wiem to dużo gratów potrzebujesz o kodowanie napisz do użytkownika Arturoo lub multisNaciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Czemu pół h a nie 35 min Oby obyło się bez antybiotyków i niech wraca szybko do zdrowkaNaciapane z GT-N7105 Nie rozumiem pytania... Co do chorób dzieci, mam już pewne przejścia, i doświadczenie z konowalami... U mnie wszystko razy 2 i jeszcze konowaly ubiły dzieciom odporność... Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka Taki żarcik ... a co do lekarzy to trochę trwało zanim znaleźliśmy lekarka która naprawdę za nim poda antybiotyk który musi już podać bo organizm sobie nie poradzi sam trwało ponad rok teraz mamy jedną lekarka która pozwala żeby najpierw organizm malucha sam walczył Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Czemu pół h a nie 35 min Oby obyło się bez antybiotyków i niech wraca szybko do zdrowkaNaciapane z GT-N7105