Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

walada1987

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez walada1987

  1. TomekA4 przed chwila na arenie gliwice Naciapane z GT-N7105
  2. Ja mogę wpaść na kebsa 20.30 Naciapane z GT-N7105 Jak będziecie jeszcze Naciapane z GT-N7105
  3. Ja dzisiaj o 20 kończę i weekend z zapaleniem okostnym szczęki za***ista weekend się szykuje Naciapane z GT-N7105
  4. U mnie o 6 rano -5 Naciapane z GT-N7105
  5. No to myk po Raciborakim zdradzę wam że może nie bawełny o ile walki szybko zejdą będę robił przeszczep serca i napędów Naciapane z GT-N7105 Wczoraj zaczęto dzisiaj już zaczyna brakować jak dla mnie najlepsze piwo Naciapane z GT-N7105
  6. A gdzieś koło Gliwic lub obrębie Naciapane z GT-N7105
  7. Horn jak u ciebie z czasem w środę to może byśmy się ustawili gdzieś i wpadł bym po manetkeNaciapane z GT-N7105
  8. horny kiedy mi manetke podrzucisz ??
  9. Pany i panie dzięki za spota i kebsa w końcu zaliczyłem Pucek fajną masz ta małą pewno po mamusi
  10. Wiceprezes zarządził [emoji12] wiec jedziemy pod forumNaciapane z GT-N7105 Ja się z jawie chwile po 20 Naciapane z GT-N7105 Będziecie pod forum czy na kebsie Naciapane z GT-N7105
  11. No co my jak taka jedna wielka rodzina a kebab to rodzinna wieczerza Naciapane z GT-N7105
  12. To weź ich z sobą [emoji12] Naciapane z GT-N7105
  13. Jestem za forum Naciapane z GT-N7105
  14. Uderz do mirona Naciapane z GT-N7105
  15. że co proszę? Chodziło mi o tubę orientuje z c5 a6 sedan czy wejdzie do b5 sedanNaciapane z GT-N7105
  16. Polko najleprzego Naciapane z GT-N7105 H4mm3r powiedz mi jaka tura orientuje podejdzie do b5 czy z a6 c5 sedan wejdzie czy czasem modzicNaciapane z GT-N7105
  17. Arturoo ja tam nie narzekam może i złośliwe ale wytrzymale Naciapane z GT-N7105
  18. Stara ale jara Naciapane z GT-N7105
  19. Od tego jest vcds a nie rozbieranie fotela U mnie w b5 vcds nie pokazuje nic z podgrzewania foteli Naciapane z GT-N7105
  20. Sprawdź kabelki ale do tego musisz rozebrać fotel Naciapane z GT-N7105
  21. Nie przrzesadzaj ale jak będziesz kodowa ze mu szyby zjada roku na przyciskami od szyb zubrzyckiego szukanie stacji i głośność Naciapane z GT-N7105
  22. Nie chciał bym być nie miły ale jest kilka tematów na forum jak to zrobić tylko wystarczy poszukać ale z tego co wiem to dużo gratów potrzebujesz o kodowanie napisz do użytkownika Arturoo lub multisNaciapane z GT-N7105
  23. Czemu pół h a nie 35 min Oby obyło się bez antybiotyków i niech wraca szybko do zdrowkaNaciapane z GT-N7105 Nie rozumiem pytania... Co do chorób dzieci, mam już pewne przejścia, i doświadczenie z konowalami... U mnie wszystko razy 2 i jeszcze konowaly ubiły dzieciom odporność... Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka Taki żarcik ... a co do lekarzy to trochę trwało zanim znaleźliśmy lekarka która naprawdę za nim poda antybiotyk który musi już podać bo organizm sobie nie poradzi sam trwało ponad rok teraz mamy jedną lekarka która pozwala żeby najpierw organizm malucha sam walczył Naciapane z GT-N7105
  24. Czemu pół h a nie 35 min Oby obyło się bez antybiotyków i niech wraca szybko do zdrowkaNaciapane z GT-N7105

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.