Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

walada1987

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez walada1987

  1. Panowie nie wiecie czy w okolicy Zakopanego są jakieś spoty nie bawem Naciapane z GT-N7105
  2. Pozdrowionka z pod samiućkich tater Naciapane z GT-N7105
  3. Pozdrowionka z pod samiućkich tater Naciapane z GT-N7105
  4. Ok bo jest taka szansa ze jak mam przeplywke z 1.9 to będzie miała mniejsza moc moja b5 nie będzie tak przyspieszac Naciapane z GT-N7105
  5. Stasiu czytałeś pwNaciapane z GT-N7105
  6. Ja za 5 min jestem Naciapane z GT-N7105 Tomek dzięki za spota Naciapane z GT-N7105
  7. A kebsa zaliczamy Naciapane z GT-N7105
  8. Ja 19 max 19.30 bede Naciapane z GT-N7105
  9. Ja się pojawię bo będę w pobliżu o której bedzieszNaciapane z GT-N7105
  10. Jak narazie to widzę ze lipa dzisiaj będzie ja się będę kręcił w okolicy to mogę wpasc Naciapane z GT-N7105
  11. To ile nas będzie jutro bo nie wiem czy planować wypad na spota czy nie Naciapane z GT-N7105
  12. W sobotę juz tak było właśnie zastanawiałem się o co kamanNaciapane z GT-N7105
  13. Witojcie Naciapane z GT-N7105
  14. Spoko jednak jak byś się na myślistwo dzwon Naciapane z GT-N7105
  15. Spoko u mnie do b5 wchodzi tam jest duży wieloklin Naciapane z GT-N7105
  16. Ja mam z multi ale do c5 Naciapane z GT-N7105 Jak coś to dzwon 732545749 Naciapane z GT-N7105
  17. No to cykl na jedną nuzek i za chwilę na drugą [emoji39] A na drugim planie sos andaluzyjski Witojcie nie ma to jak praca Naciapane z GT-N7105
  18. Witojce Naciapane z GT-N7105
  19. No to cykl na jedną nuzek i za chwilę na drugą [emoji39] Naciapane z GT-N7105
  20. Służyć to znaczy prać , gotować i obiadki podawać ? Jak tak to rozumiem ... W przeciwnym wypadku w ogóle Co będziesz w tej kwocie zmieniał ? Siemanko młody Żonkiś Ochłonąłeś ? Przewody paliwowe filtr paliwa i węże wraz z koszem w baku bo z niego lecą bable . Z kod wiem bo obeszło cały układ w piłem się w bak i wprost do vp44 i były mikro bąbelki a po podpięcia i odpowietrzeniu mega bable . Do filtr do przeżycia a za nim mimo nowych węży mega a filtr zmieniałem w kwietniu i podejrzewam ze się rozszczelnil jak tak to na gwarancji zakładają nowy Naciapane z GT-N7105 Panowie czyja z naszych b6 stoi na kozielakiej Naciapane z GT-N7105 Majkel jak tam po zeniaczce zauważyłeś juz zmiany
  21. Jutro maleńka idzie na warsztat na wymianę całego układu paliwowego wraz z bebechy mi baku kolo 1 k mnie to pociągnie ale czego się nie robi dla miłości która ma mi służyć Panowie psyyt dzisiaj nie ster cza ci co bali czyli tegoroczny zator to będą kojarzyć a reszta zdrowie A poza tym sam arturoo wiesz ze mikro bąbelki to nic a duże bable to zabujstwo dla vp44, a nie stać mnie jak na tą chwilę wyspać 2 k żeby znowu sam wiesz ze jeśli skarbonka ( czyli nasze 2.5 ) nie jest ideałem to koszta moga bycbjak z kosmosu wiec żeby malenstwo jeszcze pizylo to cza zainwestowac, lepiej powiedzmy na bieżąco zainwestowac drobne niż w razie awarii grubaska rozmieniac jak mówi staropolskie przysłowie " lepiej zapobiegać, niż leczyć " Naciapane z GT-N7105
  22. Zgadzam się z przedmówcą jeśli cię budżet ogranicza to master, a jak masz siano to Lem i bez gadaniaNaciapane z GT-N7105
  23. Panowie psyyt dzisiaj nie ster cza ci co bali czyli tegoroczny zator to będą kojarzyć a reszta zdrowie Naciapane z GT-N7105
  24. Zadzwoń i zapytaj bo nie wszystko wystawial Naciapane z GT-N7105
  25. no to psyyt panowie nowa szyba leży na czerwonej strzale

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.