Treść opublikowana przez walada1987
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Arturo o jak mi kuzyn odpadnie z wyjazdu to się zwolni u mnie miejsce w aucie i jak będziesz chciał to pod jedz do gliwic to cie zgarne Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja będę po 19 Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ktoś jeszcze jest Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To ilu nas będzie dzisiaj ja będę kolo 20 Naciapane z GT-N7105
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Spoko ja będę wiedział na dniach czy będę jechał w piątek czy w sobotę bo trochę się plany pozmieniały dam znać Naciapane z GT-N7105
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Ja będę miał 2 miejsca ale wyjeżdżam po 17 kolo 18 polko to was mogę zgarnac Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja tez się pisze tym razem chce wytrwać do kebsa bo za każdym razem coś mi wypada Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chłopaki doradźcie jak lepiej będzie to wyglądać opcja 1 po włączeniu świateł opcja 2 wpie te w głośniki jak dostaną sygnał to się rozswieci 1 https://vimeo.com/169104632 2 Naciapane z GT-N7105 Nie mogę załadować filmu Naciapane z GT-N7105 Gdzie się jutro spotykamy jak będzie taka pogoda Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak zrobię ... Jest ktoś chętny ogarnąć temat [emoji12] Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A można go w pi.ac w miejsce tej skrzynki u mnie Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko szukam dalej Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czy chodzi ci o diman Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie wiem to jest końcówka 98 ale ma lampy tył jak w polifcie i pełen FIS . Z tego co wiem to któreś pompki mają obsługę scyzorykow tylko nie pamiętam jakie było oznakowanie Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A na radach tez się zna Naciapane z GT-N7105 Radiach Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale pilot nie jest ori jest dokladka jak by to zrobić żeby te szyby się z nim otwieraly Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko a będzie to działać z pilota tego co mam idzie to jakoś połączyć Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale szyby z kluczyka się otwieraja to co to jest Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A idzie się jej pozbyć i jakoś skonfigurować pilota z centralka w bagażniku bo chce mieć kluczyk scyzoryk Naciapane z GT-N7105 I żeby moduł komfortu działał z pilota Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To co to jest Naciapane z GT-N7105 I jak zrobić żeby nie mieć pilota przy klucza tylko w scyzoryk i czy ta moja ma możliwość sterowania z pilota bo mam moduł komfortu ale z pilota nie chodzi Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie Naciapane z GT-N7105 O ile mnie oczy nie mylą to to nie jest ori centralka od zamków ? Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie Pany
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak by co to po życzę Ci gumiaki na ryby pod cycki i motylki do plywania Naciapane z GT-N7105 Czy ktoś z naszych był dzisiaj jakieś 30 min temu na kozie kiej w gliwicach kolo 1 us czarna b6 Naciapane z GT-N7105
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
A jak będzie zimno Naciapane z GT-N7105
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Ja w piątek będę tak myślę że koło 19 bo dopiero po 17 wyjeżdżamy czyli od razu wieczorowy strun założę o wódkę się nie martwię bo na takie okazje ja czym am bo sam z lepiej ino browary wiec niech idzie wam na zdrowie Naciapane z GT-N7105 Szkoda tylko że polar nie dojdzie na czas ... Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
może być i golas ale żeby jeden z tych silników był choć też tak przypuszczam że raczej mogę zapomnieć i szukać jakiegoś 2.0 o mocy 200 km ale ponoć ciężko zagazować te TFSI4.2 tylko w S4 i tam biedy raczej nie było. A remont silnika w razie W jest bardziej kosztowny niż w 2.5 Jak miał bym się decydować na 4,2 to raczej nie z pustym portfelem dla tego raczej nie będzie w rodzinie 4.2