Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

walada1987

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez walada1987

  1. Ok Tylko ze tydz temu o 18 było nas 3 Naciapane z GT-N7105
  2. Witojcie Naciapane z GT-N7105 To ile nas dzisiaj będzie i na którą się widzimy i gdzie Naciapane z GT-N7105
  3. To Noe dobrze bo miałem Ci kasę dac Naciapane z GT-N7105
  4. Ja jutro będę puzniej nóż ostatnio Naciapane z GT-N7105
  5. Ja pap potencjometr wiec to u mnie odpada Naciapane z GT-N7105 Czyli mam po lifcie czy jak Naciapane z GT-N7105
  6. tylko ja nawet nie wiem gdzie przeciągnąć te kable , którędy a długo to zajmuje żeby ogarnąć
  7. a umiał byś to zamontować bo jak czyt post o tym to dla mnie jakaś czarna magia
  8. a za ile spuścisz manetkę
  9. Bo mam manetki do kupienia Naciapane z GT-N7105
  10. Chłopaki co potrzeba do montażu manetki z tempo bo u mnie nie ma takiego bajeru a przydało by się a i can też brak
  11. [emoji112] witojcie Naciapane z GT-N7105
  12. Witojcie Naciapane z GT-N7105
  13. A ile za jeden nocleg na dwie os? Naciapane z GT-N7105 Bo jak już mamy do was dołączyć to dopiero 11.06 Naciapane z GT-N7105 Mnie też zapisz z moja zona Naciapane z GT-N7105
  14. Ucho od mnie też masz jeden wiecej
  15. Ja mam ale chyba 14 i chyba na feldze jaki masz rozstaw w tym demonie
  16. też miałem ale sprzedałem
  17. a po czym poznać czy też mam grzaną czy nie
  18. Nie słyszałem o takiej firmie, pytanie jeszcze ile ktoś policzy na wyciągnięcie starej i włożenie nowej. ona jest już zdjęta a założenie mam u siebie za 100 więc wyszło by mnie 190 za całość
  19. Bo mam okazję właśnie na bensona szyb za 90 zł od znajomego z rozbitej b5 i się zastanawiam czy warto Naćpane z GT-N7105
  20. Koledzy a powiedzcie mi taką rzecz czy szyby firmy benson opłaca się montować czy lepiej poszukać ori w fajnym stanie
  21. a ok . a co powiesz na czyszczenie układu takim preparatem http://allegro.pl/k2-flush-radiator-plukacz-chlodnicy-odkamieniacz-i5836388539.html A zbiorniczek i termostat czym czyścić benzyna ekstrakcyjna
  22. jak by nie było to albo by się grzała albo ciężko się nagrzewała . tem trzyma cały czas nie faluje ani się nie grzeje ogrzewanie środka też działa jak powinno
  23. jutro gruntowne czyszczenie zbiorniczka i całego układy a potem się okaże Dokładnie nie ma płynu g12 tulko woda A jak najprościej wyczyścić układ samemu i czy taki laik jak ja sobie poradzi czy lepiej oddać mechaniorowi ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.