Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

walada1987

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez walada1987

  1. Witojcie Co powiecie na to mam się bac czy to jakaś tata awaria i zostało Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
  2. chwilowo nie pijący ale już nie dłógo ale rekordu nie mam szans pobić chyba
  3. :grin: :grin: bardo zabawne :decayed:
  4. jak ja uwielbiam poniedziałki a rekord to padł w piciu bro ?
  5. Ok to mały odpada bo za maly
  6. Yhmmm ... ja jestem nie pijący wiec to może być ciężki obraz do ogarnięcia dla tzezwego umysłu ale może nie jest aż tak hard
  7. Ale tu chodziło o syna a nie o moją żonę... a szlaban na forum od chłopaków czy od żony ?
  8. Tzn ? Czemu ryzykowne ? Niech się zarazi moja pasja
  9. Ja jak juz to żonę z synem biore
  10. A czy świeża może też dołączyć do tego towarzystwa ?
  11. A co jest w Zatorze i kiedy
  12. A co powiecie na to jak by my zrobili tak zwany familien fest jak będzie ciepło może nad jakimś jeziorem grill i te sprawy ... ??
  13. Tylko nie wziolem od was nr żeby się umówić na zas
  14. Fajnie było tylko szkoda że nie mogłem z wami dłużej zabawic
  15. Czerwona strzała zgłasza obecność na miejscu
  16. Zgłaszam obecność po 17
  17. Witojcie... To co dzisiaj 18 pod forum czy arena ? Czy H4mm3R'ek będzie na spocie ?
  18. Wejdz sobie w link i jutro zadzwon dopytac, mize akurat sie uda...http://autoczescidaniel.com/allegro/omnie.html Ok dzieki za info jutro będę dzwonił ale znalazłem jeszcze klika rzeczy które mi się przydadza Oni czesc rzecY maja wyst na allegro ale trzeba dzwonic bo maja kilkaset tysiecy pozycji i nie ma jak tego ogarnac...na jednym magazynie jak bylem silniki np bentley,ferrari,maseratti itp, ja jak cUs potrzebowalem to lepiej bylo zadzwonic niz na darmo jechac... Ale w razie co to wysylyaja
  19. Wejdz sobie w link i jutro zadzwon dopytac, mize akurat sie uda...http://autoczescidaniel.com/allegro/omnie.html Ok dzieki za info jutro będę dzwonił ale znalazłem jeszcze klika rzeczy które mi się przydadza
  20. Wiem ze deficytowy towar aso śpiewa 450 za komplet ... może jak powyrwaniu zęba będę żył to tez się zgłaszam
  21. Witojcie Mam do was pytanko czy nie miał by ktoś z was tych dolnych listw drzwi tył oraz tego małego kawałka z nadkola z lewej str bo wczoraj polerowałem Maleństwo i je oszpeciłem i urwałem lewą co prawda była na kleju ale byłą prawa też do wymiany
  22. Pisz do H4mm3ra, może Ci coś podpowie Ok dzieki
  23. Chłopaki ma ktoś z was vag com 409 badz vcds lite 1.2 ale w wersji pl bo mam vcds 14.10.2 ale nie mogę go na moim dziadku rozpakować wyświetla się jako plik 7 a on go nie z czyta pomóżcie
  24. ja tam nie nażekam można by żec że najgorsze mam już za sobą wym. pompa wtryskowa turbina komp tak że jak narazie hula dalej jeszcze czeka mnie albo czyszczenie albo wym przepływki a tak to nie nażekam od nowości przejechane 239 253 km nie krecone tylko mnie radio wkuża bo umarł w nim chip i potencjometr wariuje (chorus )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.