Treść opublikowana przez walada1987
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie Co powiecie na to mam się bac czy to jakaś tata awaria i zostało Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chwilowo nie pijący ale już nie dłógo ale rekordu nie mam szans pobić chyba
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:grin: :grin: bardo zabawne :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak ja uwielbiam poniedziałki a rekord to padł w piciu bro ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ok to mały odpada bo za maly
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Yhmmm ... ja jestem nie pijący wiec to może być ciężki obraz do ogarnięcia dla tzezwego umysłu ale może nie jest aż tak hard
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale tu chodziło o syna a nie o moją żonę... a szlaban na forum od chłopaków czy od żony ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tzn ? Czemu ryzykowne ? Niech się zarazi moja pasja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja jak juz to żonę z synem biore
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A jak tam z spaniem ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A czy świeża może też dołączyć do tego towarzystwa ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co jest w Zatorze i kiedy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co powiecie na to jak by my zrobili tak zwany familien fest jak będzie ciepło może nad jakimś jeziorem grill i te sprawy ... ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tylko nie wziolem od was nr żeby się umówić na zas
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Fajnie było tylko szkoda że nie mogłem z wami dłużej zabawic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czerwona strzała zgłasza obecność na miejscu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zgłaszam obecność po 17
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie... To co dzisiaj 18 pod forum czy arena ? Czy H4mm3R'ek będzie na spocie ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wejdz sobie w link i jutro zadzwon dopytac, mize akurat sie uda...http://autoczescidaniel.com/allegro/omnie.html Ok dzieki za info jutro będę dzwonił ale znalazłem jeszcze klika rzeczy które mi się przydadza Oni czesc rzecY maja wyst na allegro ale trzeba dzwonic bo maja kilkaset tysiecy pozycji i nie ma jak tego ogarnac...na jednym magazynie jak bylem silniki np bentley,ferrari,maseratti itp, ja jak cUs potrzebowalem to lepiej bylo zadzwonic niz na darmo jechac... Ale w razie co to wysylyaja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wejdz sobie w link i jutro zadzwon dopytac, mize akurat sie uda...http://autoczescidaniel.com/allegro/omnie.html Ok dzieki za info jutro będę dzwonił ale znalazłem jeszcze klika rzeczy które mi się przydadza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiem ze deficytowy towar aso śpiewa 450 za komplet ... może jak powyrwaniu zęba będę żył to tez się zgłaszam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie Mam do was pytanko czy nie miał by ktoś z was tych dolnych listw drzwi tył oraz tego małego kawałka z nadkola z lewej str bo wczoraj polerowałem Maleństwo i je oszpeciłem i urwałem lewą co prawda była na kleju ale byłą prawa też do wymiany
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pisz do H4mm3ra, może Ci coś podpowie Ok dzieki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chłopaki ma ktoś z was vag com 409 badz vcds lite 1.2 ale w wersji pl bo mam vcds 14.10.2 ale nie mogę go na moim dziadku rozpakować wyświetla się jako plik 7 a on go nie z czyta pomóżcie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tam nie nażekam można by żec że najgorsze mam już za sobą wym. pompa wtryskowa turbina komp tak że jak narazie hula dalej jeszcze czeka mnie albo czyszczenie albo wym przepływki a tak to nie nażekam od nowości przejechane 239 253 km nie krecone tylko mnie radio wkuża bo umarł w nim chip i potencjometr wariuje (chorus )