Treść opublikowana przez walada1987
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na rns-e mnie nie stać ona by mnie wyszła prawie tyle co połowa auta tak ale trzeba zmienić kosz i panel clima ? czy coś jeszcze ? Bo jak mam kupić zwykłe ale oryginalne radio i zapłacić polowe kasy co za navi plus to wybór jest prosty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale to trza zmienić cały kosz i clima i ile taka przyjemność mnie wyjdzie? a może navi plus?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
yhm ale ja wole nasze spoty... Duże są rużnice jak bym chciał wrzucić concerta z b6 do mojej b5
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Może się pogoda zrobi to mąż na by się spotkać Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A czy jak odepnij przewody od pompki w baku to mogę zapowiedzi pompe wtryskowa Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czyli jak pompka w baku nie uzupełni to automatycznie żeby nie zapowiedzi pompy czujnik niskiego poziomu paliwa od łączą pompe vp44 i auto nie pali ok Naciapane z GT-N7105 A ma ktoś taka na stanie sprawna i zbędna ze sprawdził czy moja nie żyje ? Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale jak jest paliwo powyżej połowy to chodzi dobrze tylko jak zejdzie poniżej połowy to tak jak by mi paliwa braklo Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nawet roku nie przejezdzila jednak maxgear to barach jakich mało. .. ale najpierw ona podaje paliwo do pompy wtryskowej czyli cały czas pracuje jak auto chodzi Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć chłopaki takie pytanie na jakiej zasadzie działa układ paliwowy w mojej bestii czy pompka paliwa która jest w baku cały czas pracuje czy tylko przy rozruchu a potem chodzi tylko pompa wtryskowa bo musze wymyślić czemu nie ściąga mi paliwa od połowy baku Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja was mogę porozwozic Naciapane z GT-N7105 Witojcie Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak by co to gdzie mam się udac Naciapane z GT-N7105 Chyba ze nie jestem zaproszony [emoji12] a spodkanie ma charakter kameralny Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale wam zazdroszczę moja w robocie na nocke idzie ... Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja nie potrzebuje ale jak by co to dam ci znac jak był by ktos chętny Naciapane z GT-N7105- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A gdzie ono jest Naciapane z GT-N7105- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Audi wrucil a od mechanika po wymianie olejów i wszystkich filtrów ale mechanik nie miał dobrych wieści ... cała zawiechu przod do wymiany łożysko tył lewy i uszczelka pokrywy wałków i stwierdził że turbo słabo ducha bo nie W kręcą na obroty jak on to określił przy tym silniku i skrzyni manuał to nie ma takiego yebniecia ciekawe co to może być ... ale serduszko zdrowe i to najważniejsze i zbiorniczka wyrównawczych spowrotem czysty nie wiem czy się cieszyć czy martwić [emoji16] Naciapane z GT-N7105- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja potrzebuje jakieś fajne miejsce na 3 dni bo potem na tydzień do Zakopanego do teścia jedziemy Naciapane z GT-N7105- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Właśnie przegladam szklarska porebe Naciapane z GT-N7105- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Już zaliczone szukamy czegoś nowego Naciapane z GT-N7105- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chłopaki gdzie byście polecili a 3 dniowy wypad z rodzinka żeby było ciekawie tylko podhale, morze i Mazury odpadają bo oklepane szukamy czegoś nowego zakopane i okolice znam bardzo dobrze bo mam z tamtad zone Naciapane z GT-N7105- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja bym chciał ale mam tylko te 000 a tego początku mi bark[emoji18] Naciapane z GT-N7105- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie takie pytanie ile oleju wchodzi do silnika 2.5 v6 Naciapane z GT-N7105- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oki Naciapane z GT-N7105- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Polko to mam czekać na twoją decyzję czy zamawiać dla siebie Naciapane z GT-N7105- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
...jesli preferujesz ostrą jazdę, to oczywiście, czyt. ostrą na zakrętach do granic przyczepności, a nie tzw. mistrzowie prostej, to jak najbardziej sie opłaca. Tylko to jest cena na sztukę. A sztuka z lemfordera kosztuje około 70 złoty. Ty nawet możesz nie czuć, ze masz luzy...a przy przebiegach rzędu 300kkm będą do wymiany.Edit. Y.yy...to jest cena za komplet I jesli nie żadnego " wałka" to bym wziął. Te do przodu też spoko są za komplet 80 bede zamawiał w przyszłym tyg zamówić ci też to za jedną przesyłkę się wybuli. Chyba że będzie jeszcze ktoś chętny to za jednym zamachem można wziąć 10 kompletów ...jesli preferujesz ostrą jazdę, to oczywiście, czyt. ostrą na zakrętach do granic przyczepności, a nie tzw. mistrzowie prostej, to jak najbardziej sie opłaca. Tylko to jest cena na sztukę. A sztuka z lemfordera kosztuje około 70 złoty. Ty nawet możesz nie czuć, ze masz luzy...a przy przebiegach rzędu 300kkm będą do wymiany.Edit. Y.yy...to jest cena za komplet I jesli nie żadnego " wałka" to bym wziął. Te do przodu też spoko są za komplet 80 bede zamawiał w przyszłym tyg zamówić ci też to za jedną przesyłkę się wybuli. Chyba że będzie jeszcze ktoś chętny to za jednym zamachem można wziąć 10 kompletów A jak się dostać do tej gumy amora z tyłu - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE