Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

walada1987

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez walada1987

  1. a warto to kupić do tylnej belki http://allegro.pl/tuleje-belki-tylnej-audi-a4-b5-poliuretan-mpbs-i5598852729.html Ucho gadałem z Wandej i nie ma już ms tylko SLR jakie chodzą o tej firmie opinie
  2. Właśnie nie czuję żeby pływała ale takie stukanie słychać a co do przedniej zawiechy to lepiej wymienić wszystko od razu czy wymieniać po kolei jak będzie się sypało ??
  3. Może niebawem się pojawi to podpytam
  4. Szykuj sobie wolne na przyszły piątek Nom To jeszcze tylko brakuje Ci kierowcy na noc albo taxiarza który odbierze Cię rano z SG To nie problem..sąsiada poproszę .. Ostatnio goniłem o 3 po niego do Mysłowic więc będzie mógł się wykazać on teraz. Idealne pod 3x500+ Działaj działaj Kup głowice bau iwrzuc na górę zamiast tego paścia z linka Tylko ciężko dorwać dwie takie w dobrym stanie A w tylnym zawieszeniu są jakieś el gumowe bo patrze po schemacie i nie umiem nic wynaleźć bo coś mi tam stuka ale nie mam pojęcia co
  5. Napisałem do Wandeja zobaczymy co odpisze a nóż może taniej chwycę bo na allegro mam z wysyłką za 535 zł komplet
  6. Ok a filmik spoko mam patent na śrubę
  7. A sam montowałeś czy mechanior ? Bo coś mi już stuka z przodu podejrzewam łączniki bo był kraft i wytrzymał 36 tyś ... A mam taki zestaw http://allegro.pl/zestaw-wahaczy-master-sport-audi-a4-vw-passat-b5-i5603678931.htmlczy idzie to taniej dorwać czy cena ok
  8. Witojcie . Tak się zastanawiam jak już dojdzie do tego że będę musiał wym. wałki to co powiecie na taki kąplet?? http://allegro.pl/walki-rozrzadu-vw-audi-skoda-2-5-tdi-ruville-a6-a4-i5255757784.html I jeszcze jedno pyt. dot. zawiechy przód czy firma Master sport jest dobra czy lepiej nie kupować ?
  9. Ja za tydzień odpadam nie dam rady bo moja na nocke a mały za maly na takie puznego wypady Naciapane z GT-N7105
  10. Ja jeszcze 5 h i jutro na 10 Naciapane z GT-N7105
  11. Potrzebuje namiar na cordiiego ma ktoś
  12. Witojcie ja walczę od 7 do 20 Naciapane z GT-N7105
  13. Czy ja kiedyś do trwam do tych kebabow [emoji12] Naciapane z GT-N7105
  14. Chłopaki dzięki za spota fajnie było tylko się puzniej zimno zrobiło Naciapane z GT-N7105
  15. Arena Naciapane z GT-N7105
  16. Właśnie przegladam Naciapane z GT-N7105 Tylko nie wiem na którą wpadać czy na 18 czy na 19 Naciapane z GT-N7105
  17. Kto jeszcze się pisze na dzosoaj Naciapane z GT-N7105
  18. Za mojego staruszka tez Naciapane z GT-N7105
  19. Spoko zaczekamy chyba [emoji12] Naciapane z GT-N7105
  20. Brak mi słów, yebany kombinator A Osiek niczego nie świadomy cieszy się że ma nową kierownicę i jeszcze ma dług wdzięczności bo mu ta jego stara w garażu się nie wala a i wystawiać nie musiał Fajna grubiutka z B8 - już poszła do obszycia Pucek nie powiem że jestem z siebie dumny - źle nie jest ale mogło być lepiej Pełny sukces bym osiągnął jak by jeszcze kupił moją 4 ramienną za 200zł (ale do roda nie podejdzie) Mistrz Miron ile obszycie wychodzi i gdzie robisz Naciapane z GT-N7105
  21. Jak się spotkamy to wezmę jeszcze jedna zabawkę to Mo powiecie czy da rade ja wsadzić do mnie i czy wszystko mam... mam brać kompa na spot ktoś potrzebuje bo ostatnio zapomniałem powiedzieć a ktoś wtedy potrzebował [emoji12] [emoji39] Naciapane z GT-N7105
  22. A ja se musze 2 kc kupić bo raczej w sobotę nie będę grzeczny a w niedziele zgon Naciapane z GT-N7105
  23. A ty będziesz czy odpuszcza dzisiaj Naciapane z GT-N7105
  24. A wy na którą się zjedziecie żebym nie kwita tam sam jak kolek Naciapane z GT-N7105 Na weselach tez się zdążają poslizgi[emoji12] Naciapane z GT-N7105

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.