Treść opublikowana przez walada1987
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a warto to kupić do tylnej belki http://allegro.pl/tuleje-belki-tylnej-audi-a4-b5-poliuretan-mpbs-i5598852729.html Ucho gadałem z Wandej i nie ma już ms tylko SLR jakie chodzą o tej firmie opinie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Właśnie nie czuję żeby pływała ale takie stukanie słychać a co do przedniej zawiechy to lepiej wymienić wszystko od razu czy wymieniać po kolei jak będzie się sypało ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Może niebawem się pojawi to podpytam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na przód nie mam quatro
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szykuj sobie wolne na przyszły piątek Nom To jeszcze tylko brakuje Ci kierowcy na noc albo taxiarza który odbierze Cię rano z SG To nie problem..sąsiada poproszę .. Ostatnio goniłem o 3 po niego do Mysłowic więc będzie mógł się wykazać on teraz. Idealne pod 3x500+ Działaj działaj Kup głowice bau iwrzuc na górę zamiast tego paścia z linka Tylko ciężko dorwać dwie takie w dobrym stanie A w tylnym zawieszeniu są jakieś el gumowe bo patrze po schemacie i nie umiem nic wynaleźć bo coś mi tam stuka ale nie mam pojęcia co
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Napisałem do Wandeja zobaczymy co odpisze a nóż może taniej chwycę bo na allegro mam z wysyłką za 535 zł komplet
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ok a filmik spoko mam patent na śrubę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A sam montowałeś czy mechanior ? Bo coś mi już stuka z przodu podejrzewam łączniki bo był kraft i wytrzymał 36 tyś ... A mam taki zestaw http://allegro.pl/zestaw-wahaczy-master-sport-audi-a4-vw-passat-b5-i5603678931.htmlczy idzie to taniej dorwać czy cena ok
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie . Tak się zastanawiam jak już dojdzie do tego że będę musiał wym. wałki to co powiecie na taki kąplet?? http://allegro.pl/walki-rozrzadu-vw-audi-skoda-2-5-tdi-ruville-a6-a4-i5255757784.html I jeszcze jedno pyt. dot. zawiechy przód czy firma Master sport jest dobra czy lepiej nie kupować ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja za tydzień odpadam nie dam rady bo moja na nocke a mały za maly na takie puznego wypady Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja jeszcze 5 h i jutro na 10 Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Potrzebuje namiar na cordiiego ma ktoś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie ja walczę od 7 do 20 Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czy ja kiedyś do trwam do tych kebabow [emoji12] Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chłopaki dzięki za spota fajnie było tylko się puzniej zimno zrobiło Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Arena Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Właśnie przegladam Naciapane z GT-N7105 Tylko nie wiem na którą wpadać czy na 18 czy na 19 Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kto jeszcze się pisze na dzosoaj Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Za mojego staruszka tez Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko zaczekamy chyba [emoji12] Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Brak mi słów, yebany kombinator A Osiek niczego nie świadomy cieszy się że ma nową kierownicę i jeszcze ma dług wdzięczności bo mu ta jego stara w garażu się nie wala a i wystawiać nie musiał Fajna grubiutka z B8 - już poszła do obszycia Pucek nie powiem że jestem z siebie dumny - źle nie jest ale mogło być lepiej Pełny sukces bym osiągnął jak by jeszcze kupił moją 4 ramienną za 200zł (ale do roda nie podejdzie) Mistrz Miron ile obszycie wychodzi i gdzie robisz Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak się spotkamy to wezmę jeszcze jedna zabawkę to Mo powiecie czy da rade ja wsadzić do mnie i czy wszystko mam... mam brać kompa na spot ktoś potrzebuje bo ostatnio zapomniałem powiedzieć a ktoś wtedy potrzebował [emoji12] [emoji39] Naciapane z GT-N7105
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
A ja se musze 2 kc kupić bo raczej w sobotę nie będę grzeczny a w niedziele zgon Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ty będziesz czy odpuszcza dzisiaj Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A wy na którą się zjedziecie żebym nie kwita tam sam jak kolek Naciapane z GT-N7105 Na weselach tez się zdążają poslizgi[emoji12] Naciapane z GT-N7105