Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

walada1987

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez walada1987

  1. Chłopaki a Miszel może mi ściągnąć jakieś inne auto co mojej się podoba czy tylko to co dla siebie na handel ściąga ?
  2. druga taka na zator się już chłodzi [emoji33] Naciapane z GT-N7105
  3. może być i golas ale żeby jeden z tych silników był choć też tak przypuszczam że raczej mogę zapomnieć i szukać jakiegoś 2.0 o mocy 200 km ale ponoć ciężko zagazować te TFSI
  4. Witojcie . Poranne pytanie w jakich kwotach chodzi a4 b7 3.2 v6 bądź 4.2 v8 da rade się zamknąć w 40 k Naciapane z GT-N7105
  5. Dzięki za spota chłopaki Naciapane z GT-N7105
  6. Ja się zbieram i po 18 bedeNaciapane z GT-N7105
  7. Oj tam oj tam z przystanku tez się nada [emoji12] Naciapane z GT-N7105
  8. To zobaczę w końcu twoja nowa zabawkę [emoji12] Naciapane z GT-N7105
  9. Horny jak nie zapomnisz to weź z sobą ta manetke . Ja wpadne przelotem bo z małym po buty będę to was na wiedzę Ma ktoś z was kontakt do jarko od polarow?
  10. ok - podaj imie Na razie Tolek chce jechać - powiedziałem mu że 1miejsce kosztuje 250pln i jest chętny więc sie nie wygadajcie kto ile płacił Oczywiście jeśli ktoś da więcej to zabiorę jego ok - wpisuję tolka Sebastian ( seba )
  11. Miron zamiast mojej bo się wykazała pojedzie ze mną kuzyn Naciapane z GT-N7105
  12. Wyrazy współczucia sebaNaciapane z GT-N7105
  13. Panowie potrzebne mi takie kostki z kablami ma ktoś na zbyciu ?
  14. Tzn gdzie , jak robi i za ile Naciapane z GT-N7105
  15. Sprawa podciśnienia wyjaśniona taka pierdoła a tyle nerwów . Pacjęt zdrowy i znów cieszy z jazdy [emoji7] Naciapane z GT-N7105 Znacie dobrego blacharza i w miarę w przystępnej cenie bo ruda gangrena się wdala Naciapane z GT-N7105
  16. Ok Naciapane z GT-N7105
  17. jak będziesz miał więcej takich po zatorze to 3 szt mogę wziąć jak by co
  18. W razie czego będę miał 20 metrowy przedluzacz Naciapane z GT-N7105
  19. Chłopaki znajdzie ktoś czas w środę bądź piątek na pomoc w zrobieniu logow Naciapane z GT-N7105
  20. Ja tez bym reflektowal na taką jak będzie mozliwosc Naciapane z GT-N7105
  21. w "realu" tam je pralnia?! Tzn. Auchan??Tak na pasażu w godz masz gotowy anzugNaciapane z GT-N7105
  22. Jak jest upał to potrzeba dużo płynów Naciapane z GT-N7105
  23. Oki ... to brać przedluzke Naciapane z GT-N7105
  24. Masz i w arenie i w Tesco w godz masz redy Naciapane z GT-N7105

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.