Treść opublikowana przez walada1987
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chłopaki a Miszel może mi ściągnąć jakieś inne auto co mojej się podoba czy tylko to co dla siebie na handel ściąga ?
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
druga taka na zator się już chłodzi [emoji33] Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
może być i golas ale żeby jeden z tych silników był choć też tak przypuszczam że raczej mogę zapomnieć i szukać jakiegoś 2.0 o mocy 200 km ale ponoć ciężko zagazować te TFSI
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie . Poranne pytanie w jakich kwotach chodzi a4 b7 3.2 v6 bądź 4.2 v8 da rade się zamknąć w 40 k Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za spota chłopaki Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja się zbieram i po 18 bedeNaciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj tam oj tam z przystanku tez się nada [emoji12] Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To zobaczę w końcu twoja nowa zabawkę [emoji12] Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Horny jak nie zapomnisz to weź z sobą ta manetke . Ja wpadne przelotem bo z małym po buty będę to was na wiedzę Ma ktoś z was kontakt do jarko od polarow?
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
ok - podaj imie Na razie Tolek chce jechać - powiedziałem mu że 1miejsce kosztuje 250pln i jest chętny więc sie nie wygadajcie kto ile płacił Oczywiście jeśli ktoś da więcej to zabiorę jego ok - wpisuję tolka Sebastian ( seba )
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Miron zamiast mojej bo się wykazała pojedzie ze mną kuzyn Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wyrazy współczucia sebaNaciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie potrzebne mi takie kostki z kablami ma ktoś na zbyciu ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tzn gdzie , jak robi i za ile Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sprawa podciśnienia wyjaśniona taka pierdoła a tyle nerwów . Pacjęt zdrowy i znów cieszy z jazdy [emoji7] Naciapane z GT-N7105 Znacie dobrego blacharza i w miarę w przystępnej cenie bo ruda gangrena się wdala Naciapane z GT-N7105
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Ok Naciapane z GT-N7105
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
jak będziesz miał więcej takich po zatorze to 3 szt mogę wziąć jak by co
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
W razie czego będę miał 20 metrowy przedluzacz Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chłopaki znajdzie ktoś czas w środę bądź piątek na pomoc w zrobieniu logow Naciapane z GT-N7105
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Ja tez bym reflektowal na taką jak będzie mozliwosc Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w "realu" tam je pralnia?! Tzn. Auchan??Tak na pasażu w godz masz gotowy anzugNaciapane z GT-N7105
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Jak jest upał to potrzeba dużo płynów Naciapane z GT-N7105
-
ZATOR 2016 - VIII Urodziny Zlotów Śląskich
Oki ... to brać przedluzke Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Masz i w arenie i w Tesco w godz masz redy Naciapane z GT-N7105